Закрыть
28.06.2019

Службы и управления


КАЗАХСКАЯ НАЦИОНАЛЬНАЯ АКАДЕМИЯ ИСКУССТВ ИМЕНИ Т.К.ЖУРГЕНОВА

индекс 050000, г.Алматы, ул. Панфилова, 127 

Web-сайт: www. kaznai.kz,   
тел.: 8 /727/ 261-42-40, факс: 8 /727/ 261-15-98                              
Е-mail.:  kaznai@art-oner.kz

ТЕЛЕФОН АНЫҚТАМАЛЫҒЫ

Қазақстан Республикасы Мәдениет және спорт министрлігінің

«Т.Қ.Жүргенов атындағы Қазақ ұлттық өнер академиясы» республикалық мемлекеттік мекемесі

  • индекс 050000, Алматы қаласы,  Панфилова, 127                     
  •  Web-сайт: www. kaznai.kz,   
  • тел.: 8 /727/ 261-42-40, факс: 8 /727/ 261-15-98                              
  •  Е-mail.:  kaznai@art-oner.kz
Т.А.Ә. Лауазымы Жұмыс телефон
1. Абдуалиев Акан Жылкышыбаевич РЕКТОР 261-42-40  
2. Амирбеков Шарипбек Агабаевич оқу және оқу-әдістемелік жұмыс  жөніндегі проректор 272-99-77  
3. Халыков Кабыл Заманбекович ғылыми жұмыс жөніндегі проректор 272-04-99  
4. Шоман Алмас Әбілқасымұлы тәрбие жұмысы және әлеуметтік мәселелер жөніндегі проректорының у.м.а. 272-05-56  
5. Майгазиев Сакен Кордабаевич көркемдік жетекшісі 272-70-84 261-15-72  
6. Қуанышұлы Абзал ректордың аппарат қызметінің басшысы 272-37-28
Бөлімшелердің басшылыры
1. Асылбекова Алма Асымовна бас бухгалтер 272-23-83  
2. Сыдыкова Сауле Кенжегалиевна бухгалтерлік есеп-қисап және есеп беру бөлімінің басшысы – бас бухгалтердің орынбасары   261-82-80                   
3. Кайранова Галима Жабаевна қызметкерлерді құжаттау және тіркеу қызметінің басшысы   272-97-85  
4. Карбаева Бибигуль Мухаметкалиевна жоспарлы-экономикалық қызметінің басшысы 261-14-65
5. Адамина Жазира Сабитовна   мемлекеттік сатып алу бөлімінің басшысы 272-66-52
6. Сеитбекова Гаухар Даулетбековна заң бөлімінің басшысы 272-01-83
7. Далиева Жанат Айтугановна сыртқы байланыстар және академиялық ұтқырлық бөлімі басшысы 261-15-72
8. Сарсенкожаева Арайлым Орынбековна құжаттармен қамтамасыз ету бөлімінің басшысы 261-42-40  
9. Кульшанова Арман Айыпбековна жоғары оқу орнынан кейінгі білім берудің  ғылыми-зерттеу орталығының басшысы 272-43-98
10. Жанысбаева Кульмира Бекзатовна  жоғары оқу орнынан кейінгі білім беру бөлімінің басшысы 272-43-98
11. Уразымбетов Дамир Дуйсенович ғылыми-редакциялық бөлімінің басшысы 272-04-99
12. Керім  Динар Нахыпбекқызы баспасөз қызметінің басшысы 261-42-40
13. Сарыбай Мадина Әбдішүкірқызы ақпараттық коммуникациялар және тестілеу бөлімінің басшысы  261-14-17
14. Сембекова Әйгерім  Бейбітқызы cтратегиялық жоспарлау және сапа менеджменті жүйесі бөлімінің басшысы 261-13-24
15. Тульбасиев Данияр Ерланович шығармашылық бөлімінің  басшысы 261-15-72
16. Назимхан Улдай Усеновна біліктілікті арттыру бөлімінің басшысы 261-11-83
17. Асылбекова Гаухар Болатовна әлеуметтік-тәрбие жұмысы  және жастар саясаты жөніндегі  бөлімінің басшысы 272-01-83
18. Тутибаева Эльмира Аблекимовна кітапхана басшысы 272-84-94
19. Токпанова Манзура Кызтугановна мұражай және галерея меңгерушісі 272-95-94
20. Сарқытбай Нұржан Сарқытбайұлы академияның оқу театрының басшысы  
21. Бахтыбаева Жанат Итеновна медициналық қызмет бөлімінің басшысы 395-12-46
22. Абуов Нурхан Мырзатаевич азаматтық қорғаныс және төтенше жағдай бөлімінің басшысы 395-12-43
23. Салыкбаев Ержан Бейбитович шаруашылық бөлімінің басшысы 272-97-72
24. Сыдыкова Сауле Кадесовна жатақхананың басшысы 309-91-89
25. Самбетжанова Рая Анарбековна     интернат меңгерушісі 395-12-46
ОҚУ-ӘДІСТЕМЕЛІК ҚЫЗМЕТІ
1. Джумадилова Жамиля Амантурлыевна оқу-әдістемелік қызметінің басшысы 272-44-06  
2. Молдажанова Галия Молдажановна кәсіби бағдарлау жұмысы, оқу-өндірістік практикасы және жас мамандарды орналастыру бөлімінің басшысы 272-46-74
3. Маткерим Дана Адильханкызы әдістемелік бөлімінің басшысы 261-13-24
ОҚУ ҮДЕРІСІН ҰЙЫМДАСТЫРУ ЖӘНЕ МОНИТОРИНГ  ҚЫЗМЕТІ
1. Турдалиева Бакытжан Какиевна оқу үдерісін ұйымдастыру және мониторинг  қызметінің басшысы 272-63-62
2. Шаганова Арайлым Ризабековна оқу үдерісін ұйымдастыру және мониторинг  қызметі басшысының орынбасары 272-63-62
3. Абишова Лазат Аманжоловна студенттік бөлімінің басшысы 272-63-62
4. Молдабаева Амина Ералиевна офис-тіркеуші бөлімінің басшысы 261-14-17
5. Абишева Динара Уразбаевна оқу үдерісінің мониторингі бөлімінің басшысы   
ТЕАТР ӨНЕРІ ФАКУЛЬТЕТІ
1. Нурсолтан Елик театр өнері факультетінің деканы 272-99-04  
2. Есқара Қазыбек Әбдімомынұлы театр өнері факультеті деканының орынбасары 272-99-04
3. Сапаргалиева Гульдана жеке ән салу кафедрасының меңгерушісі 272-31-59
4. Кулбаев Аман Бекенович   сахна пластикасыкафедрасының меңгерушісі 272-21-09
5. Туранкулова Дариха сахна тілі кафедрасының меңгерушісі 272-05-67
6. Рахимов Аубакир Сыдыкович актер шеберлігі және режиссура кафедрасының меңгерушісі 272-50-13
7. Каржаубаева Сангуль Камаловна сценография кафедрасының меңгерушісі 272-99-04
8. Карамолдаева Дана Омаржановна музыкалық театр кафедрасының меңгерушісі  
МУЗЫКАЛЫҚ ӨНЕР ФАКУЛЬТЕТІ
1. Мухитденова Багым Максатовна  музыкалық өнер факультетінің деканы 272-94-88  
2. Пазылақын Толғанай Ұланқызы музыкалық өнер факультеті деканының орынбасары 272-94-88
3. Интыкбаев Еркен Алтынбекович    эстрадалық оркестр аспаптары кафедрасы меңгерушісінің м.а. 272-94-88
4. Кесоглу /Лаки/ Пантелей Константинович эстрадалық вокал кафедрасының меңгерушісі 272-94-88
5. Джампеисов Нуржан Кабимолдаевич дәстүрлі музыкалық өнер кафедрасының меңгерушісі 272-32-04
КИНО ЖӘНЕ ТЕЛЕДИДАР  ФАКУЛЬТЕТІ
1. Мурсалимова Гульнара Амангельдиновна кино және теледидар факультетінің деканы 261-13-19  
2. Баймуханова Снежана Зайнуловна кино және теледидар факультеті деканының орынбасары 261-13-19
3. Азимов Сергей Джумабаевич экрандық өнер режиссурасыкафедрасының меңгерушісі 261-26-70
4. Мырзашева Алия Токеновна   дыбыс режиссурасы және операторлық өнер  кафедрасының меңгерушісі 261-13-19  
5. Молдашева Анар Куангалиевна арт-менеджмент және продюсерлеу кафедрасының меңгерушісі 261-13-19
ӨНЕРТАНУ ФАКУЛЬТЕТІ
1. Жаксылыкова Меруерт Болатканкызы            өнертану  факультетінің деканы 261-62-81  
2. Джумабеков Ержан Фазылович                өнертану  факультеті деканының орынбасары 261-62-81  
3. Оразкулова Калдыкуль Серикбаевна бейнелеу өнерінің тарихы мен теориясы кафедрасының меңгерушісі 261-62-81
4. Кабдиева Сания Дуйсенхановна театр өнерінің тарихы мен теориясы кафедра меңгерушісі 261-62-81
5. Наурузбекова Кулжан Курмангалиевна   киноның тарихы мен теориясы кафедрасының меңгерушісі 261-62-81
ХОРЕОГРАФИЯ ФАКУЛЬТЕТІ
1. Сушков Дмитрий Валентинович  хореография факультетінің деканы 272-82-71 вн.114  
2. Габбасова Гульмира Надымовна хореография факультеті деканының орынбасары 272-82-71  
3. Туткибаева Гульжана Усамбековна хореография режиссурасы кафедрасының меңгерушісі 272-82-71
4. Ким Лариса Валентиновна хореография педогикасы кафедрасының меңгерушісі 272-82-71
КЕСКІНДЕМЕ, МҮСІН ЖӘНЕ ДИЗАЙН ФАКУЛЬТЕТІ
1. Байділда Бауыржан Нұрбекұлы кескіндеме, мүсін және дизайн факультетінің деканы 272-95-94  
2. Агатаев Серик Зинуллович кескіндеме, мүсін және дизайн факультеті деканының орынбасары 272-95-94
3. Тұрғынбай Болат Сырлашұлы көркемсурет кафедрасының меңгерушісі 272-95-94
4. Наурызбаева Айнаш Сагатовна       дизайн кафедрасының меңгерушісі 395-12-61
5. Жумагалиев Муслим Садыкович сән және костюм дизайны кафедрасының меңгерушісі  
6. Базарбаева Раушан Еркеновна сәндік-қолданбалы өнер кафедрасының меңгерушісі 395-12-61
ЖАЛПЫ АКАДЕМИЯЛЫҚ КАФЕДРАЛАРЫ
1. Алимжанова Алия Шарабековна Қазақстан тарихы және әлеуметтік ғылымдар кафедрасының меңгерушісі 395-12-50
2. Михайлова Светлана Николаевна дене тәрбиесі кафедрасының меңгерушісі 395-12-49
3. Канлыбаева Жанат Серикбайкызы   шет тілдержәне Қазақстан халқы Ассамблеясы кафедрасының меңгерушісі  
4. Сатыбалдиева Феруза Әбубәкірқызы компьютерлік технологиялар кафедрасының меңгерушісі м.а.  
МЕКТЕП-ИНТЕРНАТ, КОЛЛЕДЖ
1. Жумахметова Зура Жумахметовна мектеп-интернат, колледждің басшысы 395-12-48
2. Тайгулова Айгерим Уразбековна оқу жұмысы жөніндегі мектеп-интернат, колледж басшысының орынбасары 395-12-49
3. Алтыбаева Лиза Нажмеденовна    тәрбие жұмысы жөніндегі мектеп-интернат, колледж  басшысының орынбасары 395-12-48