• 14.07.2024

2024 жылдың 1 сәуірінде “Кескіндеме, мүсін және дизайн” факультетінде өткен «ÚKILI ÚMIT» ІІІ Жастар суретшілер байқауының нәтижелері

Авторkaznai

Сәу 2, 2024

Живопись

(Станковая живопись, монументальная живопись)

УчастникиУчебное заведениеБаллы
1Берікқызы ЕркежанКАЗНАИ коледж им Т.Жургенов16
2Нұрболұлы АқжолАСКӨК.О.Таңсықбаев17
3Ан ДавидКАЗНАИ коледж им Т.Жургенов17
4Керімбаева ШұғылаАСКӨК.О.Таңсықбаев18
5Баранкулова АружанАСКӨК.О.Таңсықбаев20
6Аблашимов АбзалАСКӨК.О.Таңсықбаев17
7Амирова  АқботаКАЗНАИ коледж им Т.Жургенов10
8Мухачева ВалерияКАЗНАИ коледж им Т.Жургенов18
9Жексенбекова ЗаремаКАЗНАИ коледж им Т.Жургенов19
10Аспетова МаликаКАЗНАИ коледж им Т.Жургенов14
11Даулет АдилетНИШ Тараз17
12Зинелғали БиханумСакен Гусаров атындағы мектеп19

Графика

(Книжная графика)

УчастникиУчебное заведениеБаллы
1Болат АқгүлАСКӨК.О.Таңсықбаев14
2Оспанова СымбатАСКӨК.О.Таңсықбаев17
3Джаманбаев Бейбут 14  
4Красинова ВиолеттаКГУ СОШ № 918  
5Мәслақынов ӘбілмансұрГимназия № 2118

Скульптура

УчастникиУчебное заведениеБаллы
1Сейс ЖармұханАСКӨК.О.Таңсықбаев16
2Ауганов ДиярАСКӨК.О.Таңсықбаев16
3Абылкасимов АбылайханКАЗНАИ коледж им Т.Жургенов18
4Карипов АмирКАЗНАИ коледж им Т.Жургенов20  
5Садыков ҰланКАЗНАИ коледж им Т.Жургенов18
6Мерғазы ТамерланАСКӨК.О.Таңсықбаев19

Мода и дизайн костюма

(композиция)

УчастникиУчебное заведениеБаллы
1Бауыржан АзизаДетская Художественная школа номер 120
2Габитова АйсараAqbobek International School12
3Сухих ЕваШЦДО №512

Дизайн костюма театра и кино

(композиция)

УчастникиУчебное заведениеБаллы
1Зере НурдаулетАСКӨК.О.Таңсықбаев20

Дизайн

Графический дизайн

АбитуриентОценка
1Хлевова Ольга Вадимовна18
2Иржанова Арина Арсеновна9
3Куденова Акзер3
4Жумабекова Алина Максаткызы20
5Назан Әли Әділбекұлы11
6Арысланова Алина Айдаровна15
7Анель Бейсенбаева7
8Онласбекова Жанель Эльжановна15
9Молодых Милена Сергеевна16
10Салыхова Дамели Канатовна5

Архитектурный дизайн

АбитуриентОценка
1Тұрақбай Аружан Өтегенқызы6
2Кадирбекова Даяна Алимовна7
3Ундикерова Аружан Ескендировна7
4Темирбеков Алишер Ержанович10
5Байконуров Ерик Сарсембаевич12
6Табанова Камилла Бауржановна8
7Уматай Амина Кумисбековна6
8Бахит Дина12
9Альбекова Сабина Жаслановна20
10Назарова Дариға Мағауияқызы12
11Дюсенбаева Айгерим Тулегеновна9

Декоративное искусство

(Ювелирное дело, Художественный текстиль)

УчастникиУчебное заведениеБаллы
1Анарбек ЖансаяТемірбек Жүргенов атындағы Қазақ ұлттық өнер академиясы  мектеп-интернат колледжі20
2Еркінқызы АянаТемірбек Жүргенов атындағы Қазақ ұлттық өнер академиясы  мектеп-интернат колледжі18
3Апсемет МадинаАлматы қаласы. О.Таңсықбаев атындағы Алматы сәндік-қолданбалы өнер колледжі13
4Парахатова АружанАлматы қаласы. О.Таңсықбаев атындағы Алматы сәндік-қолданбалы өнер колледжі15
5Бакалова БалнұрТемірбек Жүргенов атындағы Қазақ ұлттық өнер академиясы  мектеп-интернат колледжі20
6Есенгельдина АлмираТемірбек Жүргенов атындағы Қазақ ұлттық өнер академиясы  мектеп-интернат колледжі9
7Махмуджан АйыбекТемірбек Жүргенов атындағы Қазақ ұлттық өнер академиясы  мектеп-интернат колледжі7
8Буламбай СаятТемірбек Жүргенов атындағы Қазақ ұлттық өнер академиясы  мектеп-интернат колледжі10

Пікір үстеу

Э-пошта мекенжайыңыз жарияланбайды. Міндетті өрістер * таңбаланған

Приемная комиссия