• 25.04.2024

1 курсқа ақылы негізде қабылданған студенттердің тізбесі

Авторkaznai

Там 26, 2023

2023-2024 оқу жылына білім беру бағдарламаларының топтары бойынша 1 курсқа ақылы негізде қабылданған студенттердің ТІЗБЕСІ

В021 – Орындаушылық өнер білім беру бағдарлама тобы

Эстрада өнері білім беру бағдарламасы

Эстрада вокалисі білім беру бағдарламасының бейіні

Аты-жөніОқу тілі
1Сагидуллаева Ақгүл Болатқызықазақша
2Әділбек Әділет Талғатұлықазақша
3Сұнғатқызы Нұргүлқазақша
4Жәмсап Назерке Талантқызықазақша
5Жорабек Диас Бахтиярұлықазақша
6Жаңабай Алмат Жаңабайұлықазақша
7Саламатова Эльвира Жәнібекқызықазақша
8Жанибеков Арсен Равильевичқазақша
9Курманалиев Орынбасар Женисұлықазақша
10Дихан Бақнұр Амантайұлықазақша
11Мухамбетбахиев Марс Алдабергенулықазақша
12Бақытжанқызы Мерейқазақша
13Конисбекова Дария Болатовнақазақша
14Қуаныш Гүлназ Нұрланқызықазақша
15Касенова Жанель Жанатовнаорысша

Дәстүрлі музыка өнері білім беру бағдарламасы

Халық аспаптары білім беру бағдарламасының бейіні

Аты-жөніОқу тілі
1Болатова Анар Армановнақазақша
2Даулетбаев Арыстан Бауржанулықазақша
3Шәріпов Икрам Ауелбекұлықазақша
4Мейрамбекова Меруерт Қайратқызықазақша

В023 – Режиссура, арт-менеджмент білім беру бағдарлама тобы

Режиссура білім беру бағдарламасы

Көркем фильм режиссурасы білім беру бағдарламасының бейіні

Аты-жөніОқу тілі
1Леонтьев Роман Евгеньевичорысша
2Бекешев Қайсар Ерланұлықазақша
3Нұрмұхан Қарақат Каримқызықазақша
4Дитаев Аян Талгатовичорысша
5Әліб Аңсары Саламатқызықазақша
6Илиясова Балауса Ауезханқызықазақша
7Алпысбаева Лейла Руслановнаорысша
8Аденова Алтын Есболқызыорысша
9Төлеген Ерсұлтан Болатұлықазақша

Телевизия режиссурасы білім беру бағдарламасының бейіні

Аты-жөніОқу тілі
1Рахыманбердиева Әлия Қайратбекқызықазақша
2Штовберт Александр Юрьевичорысша
3Муратбаев Ғиззат Ержанұлықазақша
4Бақытбек Алмаз Асанбайұлыорысша
5Мейрам Қайыржан Алмасұлықазақша
6Кенжебек Аңсарқазақша

Анимация режиссурасы білім беру бағдарламасы

Анимация режиссурасы білім беру бағдарламасының бейіні

Аты-жөніОқу тілі
1Маратова Молдир Уланбеккызыорысша
2Орумбаева Гаухар Бауржанқызыорысша
3Верт Маргарита Витальевнаорысша
4Шәріпбек Нұрсәт Ермекұлықазақша
5Есмагамбетова Динара Бауржановнаорысша
6Ложкова Ева Александровнаорысша
7Карл Дамир Нурбекұлыорысша
8Жағапар Айша Нұржанқызыорысша
9Торехан Айым Дауренқызыорысша
10Сұлтаналы Қуаныш Кенжебекұлықазақша
11Ерболат Мерей Ерболатқызықазақша
12Абилхасенова Камила Ерлановнақазақша
13Тілекбай Райгүл Кемелқызықазақша
14Төлеген Рамазан Төленұлықазақша

Театр режиссурасы білім беру бағдарламасы

Драма театрының режиссурасы білім беру бағдарламасының бейіні

Аты-жөніОқу тілі
1Кемалов Нұрсұлтан Ерболұлықазақша

Арт-менеджмент білім беру бағдарламасы

Арт-менеджмент, продюсерлеу білім беру бағдарламасының бейіні

Аты-жөніОқу тілі
1Түсүпбекова Айжан Манарбекқызықазақша
2Сапархан Енлик Бакиткызықазақша

В024 – Өнертану білім беру бағдарлама тобы

Өнертану білім беру бағдарламасы

Кинотану білім беру бағдарламасының бейіні

Аты-жөніОқу тілі
1Талайлиева Томирис Дастановнаорысша
2Асқар Әбуталіп Сәкенұлықазақша

Кинотеледраматургия білім беру бағдарламасының бейіні

Аты-жөніОқу тілі
1Шакенова Камила Амангельдиевнаорысша
2Әлмұқамет Бұлбұлқазақша

В027 – Театр  өнері білім беру бағдарлама тобы

Актерлік өнер білім беру бағдарламасы

Драма театры және кино артисі (І топ) білім беру бағдарламасының бейіні

(қазақ тобы)

Аты-жөніОқу тілі
1Кусманова Дамели Кайратовнақазақша
2Ерен Сардар Сатжанұлықазақша
3Рашит Дайана Қанағатқызықазақша
4Ниязбекова Ляззат Усеровнақазақша
5Жанашева Даяна Армановнақазақша
6Шарип Адина  Тимурқызықазақша
7Ардакқызы Ақжарқынқазақша
8Төлеуқан Ержас Оңалбекұлықазақша
9Азаматқызы Ханшайымқазақша
10Тұмақбаев Аймұрат Арманұлықазақша
11Мұхитанов Нұрсұлтан Нұрболатұлықазақша
12Еламан Анарғали Канатұлықазақша

Драма театры және кино артисі (ІІ топ) білім беру бағдарламасының бейіні

(қазақ тобы)

Аты-жөніОқу тілі
1Ізбасар Шапағат Болатұлықазақша
2Мұса Сүндет Владимирұлықазақша
3Нуржан Бекжан Нуржанұлықазақша
4Дуанбекқызы Айгерімқазақша
5Алпысбекова Назым Батырхановнақазақша
6Мұхамбет Аяулым Нұржанқызықазақша
7Мырзабек Ақбота Мұратқызықазақша
8Ахмет Расул Қажымұқанұлықазақша
9Рашидова Аяулым Болатқызықазақша
10Еркінбек Ақтілек Ерболұлықазақша
11Жумагалиева Жулдыз Руслановнақазақша
12Кәдірғалиев Жанатбек Бекболұлықазақша
13Юсуп Ләйла Нураддинқызықазақша
14Абдрахман Олжас Асылбекұлықазақша
15Ержанова Асылжан Елдосқызықазақша
16Данабай Әлібек Мерекеұлықазақша
17Қанатова Махаббат Айдосқызықазақша
18Нұрланұлы Нұрайқазақша
19Тынысбек Асылан Нұрлыбекұлықазақша
20Күзербек Нұргүл Құрманғазықызықазақша
21Молдабаева Аниса Кайратовнақазақша
22Серікқызы Адемақазақша
23Омирбай Диана Ермекқызықазақша

Драма театры және кино артисі білім беру бағдарламасының бейіні

(орыс тобы)

Аты-жөніОқу тілі
1Николаева Валерия Вадимовнаорысша
2Жунусова Камилла Талгатовнаорысша
3Мулюкова Шакира Наильевнаорысша
4Василенко Савва Андреевичорысша
5Пескелиди Елизавета Дмитриевнаорысша
6Компанцева Алена Игоревнаорысша
7Смирнов Алексей Давидовичорысша
8Подгорная Дарья Дмитриевнаорысша
9Нуруллаев Богдан Рустамовичорысша
10Федоренко Анастасия Эдуардовнаорысша
11Мухпулова Карина Курванжановнаорысша

Музыкалық театр артисі білім беру бағдарламасының бейіні

Аты-жөніОқу тілі
1Шыныбекова Эльдана Ганиқызықазақша
2Кабсалимов Аманбек Жайдарбековичқазақша
3Досан Рахман Қанжарбекұлықазақша
4Мақсат Іңкәрқазақша
5Мырзатаева Баян Бақтыбекқызықазақша
6Нұрқасым Аружан Нұрланқызықазақша
7Көлбай Кемел Ықласқызықазақша
8Ералиев Мадияр Ерлановичқазақша
9Амангельдинова Диана Дарханқызықазақша
10Абдуқадыр Адия Нұрбахитызықазақша
11Муратжанқызы Аружанқазақша

Сөз сөйлеу жанрының артисі білім беру бағдарламасының бейіні

Аты-жөніОқу тілі
1Жемис Динмухамед Талгатұлықазақша
2Царнаева Луиза Альвиевнақазақша
3Сайлаубек Әлихан Мырзакерімұлықазақша
4Жантемір Мөлдір Батырбекқызықазақша
5Асанов Досбол Ақанұлықазақша
6Қали Үмбетәлі Бақтиярұлықазақша
7Андасов Бақтыбай Маратұлықазақша
8Малик Ердос Кайратұлықазақша
9Жантолепова Ақниет Бахытқызықазақша
10Нурлыбай Назерке Ануарбекқызықазақша
11Ногайбаев Айдын Кемаловичқазақша
12Қожахмет Қазбек Ержанұлықазақша
13Боранбаева Кәмила Нұрланқызықазақша
14Ибраев Ерасыл Кенжебековичқазақша
15Құрманбек  Әмина Мәдібекқызықазақша
16Алмурат Ұлжан Бисенбайқызықазақша
17Сұлтанов Ақтілек Сәбитұлықазақша
18Құрманбаев Алмат Қуанышұлықазақша

Экшн актер білім беру бағдарламасының бейіні

Аты-жөніОқу тілі
1Әлімбек Анар Маратқызықазақша
2Нұрақын Асылбек Медетұлықазақша
3Канабаев Тулеген Михайловичқазақша
4Ерболқызы Мадинақазақша

В028 – Хореография білім беру бағдарлама тобы

Хореография педагогикасы білім беру бағдарламасы

Хореография педагогикасы білім беру бағдарламасының бейіні

Аты-жөніОқу тілі
1Бимурза Арайлым Маратқызықазақша
2Сайдунов Савирдин Сайдахметовичорысша
3Досан Әсел Жеңісқызықазақша

Қазіргі заман хореографиясының педагогикасы білім беру бағдарламасының бейіні

Аты-жөніОқу тілі
1Маркабаева Дана Азатбекқызыорысша
2Ахмолдина Ксения Эдуардовнаорысша
3Вашурина Владислава Анатольевнаорысша
4Раджибаева Дильназ Руслановнаорысша

Спорттық бал биінің педагогикасы білім беру бағдарламасының бейіні

Аты-жөніОқу тілі
1Мацунова Дана Ярмухамматовнаорысша

В029 – Аудиовизуалды өнер және медиа өндіріс білім беру бағдарлама тобы

Медиажурналистика білім беру бағдарламасы

Медиажурналистика білім беру бағдарламасының бейіні

Аты-жөніОқу тілі
1Абайқызы Аружанқазақша
2Маханбай Салиха Жаңабайқызықазақша
3Сергазиева Дияна Пердебаевнақазақша

Операторлық өнер білім беру бағдарламасы

Кино и ТД операторы білім беру бағдарламасының бейіні

Аты-жөніОқу тілі
1Хасенов Мирас Казбекулықазақша
2Тлеу Аянат Талгатовнаорысша
3Ерболат Ерасыл Ерболатұлықазақша
4Пузанов Роман Васильевичорысша
5Уринбай Қайсар Асылбекұлыорысша
6Куанышбек Жандаулет Нурдаулетұлықазақша
7Козин Глеб Витальевичорысша
8Толмачев Даниил Алексеевичорысша

Аудиоөндіріс білім беру бағдарламасы

Аудиоөндіріс білім беру бағдарламасының бейіні

Аты-жөніОқу тілі
1Шин Богдан Геннадьевичорысша
2Кощанов Нұрсұлтан Азаматұлықазақша
3Абдығани Дамир Муратұлықазақша
4Чунихин Максим Ильичорысша
5Пасюков Артем Игоревичорысша
6Қарасай Ділмұхамед Ғабитұлыорысша
7Бакыткали Айсулуорысша
8Борщенко Владислав Павловичорысша

В030 – Бейнелеу өнері білім беру бағдарлама тобы

Кескіндеме білім беру бағдарламасы

Станоктік кескіндеме білім беру бағдарламасының бейіні

Аты-жөніОқу тілі
1Тасшабаева Лейла Мырзабайқызыорысша
2Шайкемелова Алина Альмухановнаорысша
3Ткаченко Милана Ильиничнаорысша
4Зайко Мария Николаевнаорысша
5Бекишева Полина Адильевнаорысша
6Әбдібек Әлия Ержанқызыорысша

Монументалды кескіндеме білім беру бағдарламасының бейіні

Аты-жөніОқу тілі
1Нефф Софияорысша
2Шахидуллаева Аружан Артемовнақазақша
3Дабылбек Ернұр Ғаниұлықазақша
4Мадосманова Сумайя Файзиддиновнаорысша

Мүсін білім беру бағдарламасы

Мүсін білім беру бағдарламасының бейіні

Аты-жөніОқу тілі
1Мұхаметжан Нұрасыл Өміржанұлықазақша
2Арыстанов Мирлан Жардемұлыорысша
3Медербек Арнұр Исаұлықазақша

Графика білім беру бағдарламасы

Кітап графикасы білім беру бағдарламасының бейіні

Аты-жөніОқу тілі
1Кельдиерова Ясмина Озаровнаорысша
2Зеленская Катарина Викторовнаорысша
3Ғайбуллаева Диана Абдуллақызықазақша
4Қалекенова Маруа Ержанқызыорысша
5Якимова Светлана Максимовнаорысша
6Сыдыкова Айжан Ардаққызыорысша

Сәндік өнер білім беру бағдарламасы

Зергерлік іс білім беру бағдарламасының бейіні

Аты-жөніОқу тілі
1Болкисев Иван Евгеньевичорысша
2Маметова Ипархан Халмуратовнаорысша

Көркем тоқыма білім беру бағдарламасының бейіні

Аты-жөніОқу тілі
1Нурмағанбетова Аружан Мирасқызықазақша

Сценография білім беру бағдарламасы

Мультимедиялық сценография білім беру бағдарламасының бейіні

Аты-жөніОқу тілі
1Имангалиева Назым Қайратқызықазақша

В031 – Сән, дизайн білім беру бағдарлама тобы

Дизайн білім беру бағдарламасы

Сәулеттік дизайн білім беру бағдарламасының бейіні

Аты-жөніОқу тілі
1Жасталапова Диана Саматовнаорысша
2Серікбаев Қуат Талғатұлыорысша
3Темір Аружан Нұрланқызықазақша
4Согуспай Диана Куанышқызықазақша
5Бекбузарова Лули Бахаудиновнаорысша

Графикалық дизайн білім беру бағдарламасының бейіні

Аты-жөніОқу тілі
1Мехралиева Саида Султановнаорысша
2Кубашева Диана Александровнаорысша
3Карим Інжу Амандосқызыорысша
4Бокенова Дина Сұлтанқызықазақша
5Тлеун Айгерим Нурлановнаорысша
6Клочкова Дарья Дмитриевнаорысша
7Корнилова Диана Сергеевнаорысша
8Қадыркеш Аида Серікболқызыорысша
9Милич Алиса Станиславовнаорысша
10Лапина Анастасия Владимировнаорысша
11Жадигерова Аружан Женисовнаорысша
12Айткалиева Ардак Анатольевнаорысша
13Кенжетаева Диана Александровнаорысша
14Жапарова Амина Ержановнаорысша
15Ораз Дана Асхатқызықазақша
16Добродаева Тамила Игоревнаорысша
17Рахатов Шынгыс Дауренулықазақша
18Ерболов Даниал Ильясовичорысша
19Омарханова Тамирис Фаридовнаорысша
20Джокебаева Карина Сабыржановнаорысша
21Дәулет Жансая ӨмірбайқызыҚазақша

Ландшафтық дизайн білім беру бағдарламасының бейіні

Аты-жөніОқу тілі
1Пушкарева Мария Анатольевнаорысша
2Қозыбай Айгерім Нұрджанқызықазақша

Сән және костюм дизайны білім беру бағдарламасы

Фэшн дизайн білім беру бағдарламасының бейіні

Аты-жөніОқу тілі
1Федоренко Анастасия Сергеевнаорысша
2Ким Дарья Владимировнаорысша
3Кымызкенова Луиза Руслановнаорысша
4Джуматова Салтанат Галимжановнаорысша
5Құлбатырова Нұрила Маратқызықазақша
6Даукетов Нурдаут Русланулыорысша

Театр және кино костюмінің дизайны білім беру бағдарламасының бейіні

Аты-жөніОқу тілі
1Зейнәділова Айдана Жанатқызыорысша
2Жарылкасын Айым Ержанқызықазақша
3Жарасбек Назым Кенесбекқызыорысша

2023-2024 оқу жылына оқытудың қысқартылған білім беру бағдарламаларының топтары бойынша ақылы негізде қабылданған студенттердің ТІЗБЕСІ

В021 – Орындаушылық өнер білім беру бағдарлама тобы

Эстрада өнері білім беру бағдарламасы

Эстрада оркестрінің артисі білім беру бағдарламасының бейіні

Аты-жөніОқу тілі
1Толегенулы Диасорысша

В030 – Бейнелеу өнері білім беру бағдарлама тобы

Сценография білім беру бағдарламасы

Театр және кино гримі білім беру бағдарламасының бейіні (3 оқу жылдық)

Аты-жөніОқу тілі
1Гутова Полина Александровнаорысша

Графика білім беру бағдарламасы

Кітап графикасы білім беру бағдарламасының бейіні (3 оқу жылдық)

Аты-жөніОқу тілі
1Сыздыкова Диана Дамировнаорысша

Сәндік өнер білім беру бағдарламасы

Зергерлік іс білім беру бағдарламасының бейіні (3 оқу жылдық)

Аты-жөніОқу тілі
1Бұламбай Бекзат Мақсатұлықазақша

Ағашты көркемдеп өңдеу білім беру бағдарламасының бейіні (3 оқу жылдық)

Аты-жөніОқу тілі
1Өмірбек Бейбарысқазақша

Кескіндеме білім беру бағдарламасы

Станоктік кескіндеме білім беру бағдарламасының бейіні (3 оқу жылдық)

Аты-жөніОқу тілі
1Сагинбекова Айдана Сериковнаорысша

Монументалды кескіндеме білім беру бағдарламасының бейіні

(3 оқу жылдық)

Аты-жөніОқу тілі
1Соколенко Арина Евгеньевнаорысша

В031 – Сән, дизайн білім беру бағдарлама тобы

Дизайн білім беру бағдарламасы

Сәулеттік дизайн білім беру бағдарламасының бейіні (3 оқу жылдық)

Аты-жөніОқу тілі
1Қамбар Мәдина Жаңбырбайқызықазақша

Графикалық дизайн білім беру бағдарламасының бейіні (3 оқу жылдық)

Аты-жөніОқу тілі
1Ормамбекова Анель Ержановнаорысша

2023-2024 оқу жылына жоғары білім негізінде білім беру бағдарламаларының топтары бойынша ақылы түрде қабылданған студенттердің ТІЗБЕСІ

В023 – Режиссура, арт-менеджмент білім беру бағдарлама тобы

6В02106 – Театр режиссура білім беру бағдарламасы

Драма театры режиссурасы білім беру бағдарламасының бейіні

(4 оқу жылдық)

Аты-жөніОқу тілі
1Казмухамбетова Гульназ Амангелдиевнақазақша

2023-2024 оқу жылына білім беру бағдарламаларының топтары бойынша шартты түрде 1 курсқа ақылы негізде қабылданған студенттердің ТІЗБЕСІ

В029 – Аудиовизуалды өнер және медиа өндіріс білім беру бағдарлама тобы

Медиажурналистика білім беру бағдарламасы

Медиажурналистика білім беру бағдарламасының бейіні

Аты-жөніОқу тілі
1Алмахан Мухтархан Қасымханұлықазақша

Аудиоөндіріс білім беру бағдарламасы

Аудиоөндіріс білім беру бағдарламасының бейіні

Аты-жөніОқу тілі
1Арпабай Дәулет Қайратұлықазақша

Пікір үстеу

Э-пошта мекенжайыңыз жарияланбайды. Міндетті өрістер * таңбаланған

Приемная комиссия