• 28.09.2022

«Өнертану» бағыты бойынша XIV Республикалық пәндік Олимпиада өтті

Авторkaznai

Сәу 5, 2022

2022 жылдың 28-29 наурыз аралығында  6В02195 «Өнертану» БББ бойынша ҚР жоғары оқу орындарының студенттері арасында базалық жоғары оқу орындарындағы XIV Республикалық пәндік Олимпиада өтті. 2-3 курс студенттері олимпиадаға белсенді түрде қатысып, өздерінің біліктілікітерін көрсетті.

«Өнертану» олимпиада қорытындысы бойынша:

I орын – Руханова Ақдана (2 курс, жетекшісі: Оразкулова К.С. – «Бейнелеу өнерінің тарихы мен теориясы» кафедрасының меңгерушісі, профессор, ф.ғ.к.);

II орын – Тулькенова Диляра  (3 курс, жетекшісі: Мусабекова Л.Д – оқытушы, PhD);

II орын – Тасқынбаева Жанеля (3 курс, жетекшісі:  Асылбекова А.М – ҚазҰӨУ-нің профессоры, ө.к.);

III орын – Шәкір Шұғыла (3 курс, жетекшісі: Мусабекова Л.Д – оқытушы, PhD);

III орын – Кожамуратова Айтолқын (3 курс, Акбаева Ш.А – Абай атындағы ҚазҰПУ-нің «Көркемдік білім беру» кафедрасының доценті, п.ғ.к.);

III орын – Серікбай Айгерім (2 курс, жетекшісі: Оразкулова К.С. – «Бейнелеу өнерінің тарихы мен теориясы» кафедрасының меңгерушісі, профессор, ф.ғ.к.);

  «Театртану» олимпиада қорытындысы бойынша:

І орын – Рана Назарова (3 курс, жетекшісі: Мұқан А.О. – өнертану кандидаты, доцент) ;

ІІ орын – Айгерим Хайрбег (3 курс, жетекшісі: Қадыралиева А.О. – ҚазҰӨУ-нің аға оқытушысы, өнертану магистрі);

ІІІ орын – Бақжанар Толқынбекқызы (3 курс, жетекшісі: Қадыралиева А.О. – ҚазҰӨУ-нің аға оқытушысы, өнертану магистрі);

ІІІ орын – Альбина Бірлікбай (3 курс, жетекшісі: Мұқан А.О. – өнертану кандидаты, доцент);

ІІІ орын – Мақпал Абдужаббарова (1 курс, жетекшісі: Исламбаева З.У. – өнертану кандидаты, профессор);

«Кинотеледраматургия» олимпиада қорытындысы бойынша:

I орын – Алғожаева Мия (3 курс, жетекшісі: Қусаинов Ш.К –   профессор);

II орын – Ержанова Карина (3 курс, жетекшісі:  Нұрғалым Ұларбек – ҚазҰӨУ-нің аға оқытушысы, өнертану магистрі);

II орын – Жақыпова Аяулым (2 курс, жетекшісі: Мұқанова Р.Қ  – ҚазҰӨУ-нің профессоры);

III орын – Нақабыл Толғанай (2 курс, жетекшісі: Балгабаев С.Б – профессор);  

III орын – Әділхан Ерлан (3 курс, жетекшісі: Ахмет А.Б –  өнертану магистрі, аға оқытушы);

III орын – Молдабай Камшат (2 курс, жетекшісі: Изимова А.Х – педагогика ғылымдарының магистрі, оқытушы);  

«Кинотану» олимпиада қорытындысы бойынша:

I орын – Қамашбек Ақерке (3 курс, жетекшісі: Наурузбекова К.К – профессор);

II орын – Еркінқызы Ләйлі (2 курс, жетекшісі: Нөгербек Б.Б – доцент, PhD);

II орын – Темирхан Дария (3 курс, жетекшісі: Смаилова И.Т – ҚазҰӨУ-нің профессоры, өнертану кандидаты);

III орын – Орынбай Бибігүл (2 курс, жетекшісі: Нөгербек С.Б –   ҚазҰӨУ-нің аға оқытушысы);

III орын – Садан Иса (2 курс, Нөгербек Б.Б – доцент, PhD);

III орын – Дүйсен Аният (2 курс, Нөгербек Б.Б – доцент, PhD);

Приемная комиссия