• 01.03.2024

Құттықтаймыз! (бакалавриат)

Авторkaznai

Там 21, 2023

2023-2024 оқу жылына бюджеттік негізде жоғары білім беру бағдарламаларының топтары бойынша 1 курсқа қабылданған студенттер

В021- Орындаушылық өнер білім беру бағдарлама тобы

Эстрада өнері білім беру бағдарламасы

Эстрада вокалисі білім беру бағдарламасының бейіні

Аты-жөні
1Мукушева Аяла Сембековна
2Асқар Ақәділ Бауржанұлы
3Бакраева Айзада Канатовна
4Ахметова Римма Рахимовна
5Қабидолла Дания Қонайқызы
6Берешева Алуа Адильевна
7Жакудинова Айдана Айдыновна
8Болат Інжуна
9Крыкбаев Абай Сансызбаевич
10Бақытбек Сайран     (квота)

Эстрада оркестрінің артисі білім беру бағдарламасының бейіні

Аты-жөні
1Салихов Асанали Сабитович
2Муратов Султан Маратович
3Мукас Сабыр Мухтарұлы
4Абдуллаев Бахтияр Дельшатович
5Дуйсембаев Арман Сайрамбекұлы
6Тұрлан Елдос Ұланұлы
7Уйсумбаев Дамир Турсунбекович
8Ли Андрей Станиславович
9Шурыгин Максим Александрович
10Болегенов Мейрам Нургазыевич

Дәстүрлі музыка өнері білім беру бағдарламасы

Халық әні білім беру бағдарламасының бейіні

Аты-жөні
1Срайл Аида Асхатқызы
2Сұлтанғалиева Ғалия Бексейтқызы
3Мизамбаев Райымбек Алымжанұлы
4Сағымжанқызы Жібек
5Әбутәліп Аяулым Аманжолқызы

Халық аспаптары білім беру бағдарламасының бейіні

Аты-жөні
1Еркебұлан Асылхан Еркебұланұлы
2Чапай Несібелі Аманбекқызы
3Рысбай Гүлшат Қасымханқызы
4Тлеукешева Балнур Серикболовна
5Жаңабай Бекболат Әділбекұлы
6Иса Құндыз Асанқызы
7Ақлепес Олжас Абыллаұлы
8Мағмұров Азамат Шыңғысұлы
9Бақытбекова Нұрай Бақытбекқызы
10Темірбекова Назерке Конуспекқызы
11Нұрлан Ақжол    (квота)

В023 – Режиссура, арт-менеджмент білім беру бағдарлама тобы

Режиссура білім беру бағдарламасы

Көркем фильм режиссурасы білім беру бағдарламасының бейіні

Аты-жөні
1Худайбергенов Адай Ерболович
2Узиятов Алдияр Бағдатұлы
3Мырза Махамбет Айқынұлы
4Байғабат Аружан Қанатқызы
5Батырбаев Айсұлтан Талғатұлы
6Рысбек Әлен Алишерұлы
7Темірбеков Сұлтанахмет Ерболұлы
8Рахпанов Олжас Маратович  (квота)

Телевизия режиссурасы білім беру бағдарламасының бейіні

Аты-жөні
1Канапиянов Шәкәрім Ерланұлы
2Шынтасқызы Мәдина
3Еркінқызы Ажар
4Кустаев Мүсілім Қанағатұлы
5Чернышова Алика Евгеньевна
6Нурсаитова Данеля Нурлановна
7Бактиярова Медина Руслановна
8Мунбай Мадина Қуандыққызы (квота)
9Тазабек Меруерт Сакенқызы (квота)
10Өскен Дәружан Мұратқызы (квота)
11Кизат Меруерт Ерболқызы (квота)

Анимация режиссурасы білім беру бағдарламасы

Анимациялық фильм режиссурасы білім беру бағдарламасының бейіні

Аты-жөні
1Тажбағамбетова Мәдина Қанатқызы
2Досмухамбет Шакира Сейтжанқызы
3Раманкулова Дина Темирлановна
4Мұқан Ақмира Мәлікқызы
5Бөкенбай Досжан Арманұлы
6Паничкина Елизавета Александровна
7Кангельдина Амина Рашидовна
8Ділшат Есқат  (квота)

Театр режиссурасы білім беру бағдарламасы

Драма театрының режиссурасы білім беру бағдарламасының бейіні

Аты-жөні
1Ешмұратов Бекзат Әмірханұлы
2Жүсіпкереева Дильназ Асыланқызы
3Комис Олжас Далелханулы
4Жумабаев Абылай Болекбайұлы
5Кеңесова Дильназ Батырханқызы

Арт-менеджмент білім беру бағдарламасы

Арт-менеджмент, продюсерлеу білім беру бағдарламасының бейіні

Аты-жөні
1Алтынбаева Алуа Бакытовна
2Мұқан Жалғас Болатбекұлы
3Утегулова Сая Саматкызы
4Столповских Лолита Юрьевна
5Анарбек Іңкәр Арнурқызы
6Асхатқызы Айдана

В024 – Өнертану білім беру бағдарлама тобы

Өнертану білім беру бағдарламасы

Өнертану білім беру бағдарламасының бейіні

Аты-жөні
1Орақова Шамшырақ Ораққызы
2Әлімбек Меруерт Темірханқызы
3Жумабай Арна Назарбекқызы
4Беккужина Аружана Даулетқызы
5Шарынбек Ләззәт Ермухамбетқызы
6Туремуратова Мақпал Сапарбайқызы

Театртану білім беру бағдарламасының бейіні

Аты-жөні
1Орынбасар Нарқыз Қанатқызы
2Абикен Зейнеп Фархатқызы
3Гордиенко Дарья Григорьевна
4Абзал Адина Абзалқызы
5Әбелдахан Рамазан Азаматұлы
6Акжол Аян Раимбекұлы

Кинотану білім беру бағдарламасының бейіні

Аты-жөні
1Аманжол Ғайша Ғаниқызы
2Куандык Әзиза Оңалтайқызы
3Тәңірберген Рахат Нұрланұлы
4Бектай Нұрсәуле Нұрқожақызы
5Әбдірәсіл Нұрасыл Батырханұлы
6Ауезханов Арнур Ануарович

Кинотеледраматургия білім беру бағдарламасының бейіні

Аты-жөні
1Салыкбаева Тамила Турлыбековна
2Салдатхан Аян
3Өкен Нұрсұлтан Алғабайұлы
4Таласбай Ләззат Ганиқызы
5Мәдениет Феруза Ақсеріқызы
6Қайратқызы Аяулым

В027 – Театр  өнері білім беру бағдарлама тобы

Актерлік өнер білім беру бағдарламасы

Драма театры және кино артисі білім беру бағдарламасының бейіні

(қазақ тобы)

Аты-жөні
1Ербол Ертіс
2Жеңіс Айшабибі Маратқызы
3Балдахова Баян Нурбековна
4Джулдикараева Диана Роман кизи
5Ділдабек Талшын Болатбекқызы
6Алшымбеков Нұрхан Тлекұлы
7Байболат Гүлден Жасұланқызы
8Әлібекова Талшын Айдосқызы
9Оңғарбайқызы Ботакөз
10Жанқожа Сағындық Ақылбекұлы
11Телман Ақнұр Эрнстқызы
12Болат Шұғыла Бекжанқызы
13Равшанбеков Руслан Улугбекович
14Колбай Асылбек Берикұлы (квота)
15Асқар Абылай Абайұлы (квота)

Драма театры және кино артисі білім беру бағдарламасының бейіні

(орыс тобы)

Аты-жөні
1Новиков Владимир Николаевич
2Косоловская София Николаевна
3Даулетгельдиева Ралина Ринатовна
4Колмакова Василиса Константиновна
5Токарев Виктор Дмитриевич
6Чирва Равиль Джангельдинович
7Колесникова Арина Евгеньевна

Музыкалық театр артисі білім беру бағдарламасының бейіні

Аты-жөні
1Төлеухан Айнар Толқынқызы
2Құралбекұлы Ерсұлтан
3Бекмухамбет Айқын Дастанұлы
4Дүйжан Данияр Ілиясұлы
5Мұратбекұлы Ернар
6Архалыққызы Тоғжан
7Тынышбек Санжар Нұрхатұлы
8Каһарман Нұрсұлтан Нариманұлы
9Сырымқызы Айдина
10Каиркеш Дильназ Сайранқызы
11Атамбекова Жанель Ергалиқызы
12Төлеген Біржан Саматұлы
13Әділбек Тұрсынай Асқарқызы
14Пернебекова Айжан Нұржанқызы
15Сисенғалиев Өтеген Сисенғалиұлы
16Ысқақ Айханым Сабырқызы  (квота)
17Алимамедов Ибрахим Курбангалиевич (квота)

Экшн актер білім беру бағдарламасының бейіні

Аты-жөні
1Толеуғали Ернұр Даулетұлы
2Кенжетай Алихан Ерланұлы
3Әлібек Әсет Еркебуланұлы
4Сапар Гүлім Ерболқызы
5Болат Дария Болатқызы
6Қадыркей Бекайдар Мұратұлы
7Сакиева Альбина Конысбаевна
8Фазылжан Дамир Фархадұлы
9Бекболатұлы Дінмұхаммед

Сөз сөйлеу жанрының артисі білім беру бағдарламасының бейіні

Аты-жөні
1Ербаева Қымбат Жасұланқызы
2Құмыролла Құзар
3Ертіс Ерасыл Ержанұлы
4Қуанышева Дариға Ақболатқызы
5Жумабай Нұржан Арманұлы
6Сатыбалды Диана Асхатқызы
7Толымбекова Аружан Жанболатқызы
8Сіргебай Ерсұлтан Шынмұхамбетұлы (квота)
9Амангелді Анель Еркінқызы (квота)

В028-Хореография білім беру бағдарлама тобы

Хореография педагогикасы білім беру бағдарламасы

Хореография педагогикасы білім беру бағдарламасының бейіні

Аты-жөні
1Векимова Дильназ Низамдуновна
2Омарова Камилла Онгарбековна
3Адилгереев Арлан Ерланұлы
4Заманбек Ильяс Аленұлы
5Есқали Қасқырбай Бақтыбайұлы
6Марат Мухамеджан Мадиулы
7Алпамысұлы Нұрсұлтан
8Омар Қарақат Талғатқызы

Қазіргі заман хореографиясының педагогикасы

білім беру бағдарламасының бейіні

Аты-жөні
1Якубенко Екатерина Андреевна
2Орехова Стефания Алексеевна
3Таменова Ардақ Жомартқызы
4Искандыров Әлибі Азаматұлы
5Амоева Камилла Князьевна
6Ганзбург Алина Витальевна
7Жұмагелді Айым Ерланқызы
8Владимирова Анастасия Владимировна

Спорттық бал биінің педагогикасы  білім беру бағдарламасының бейіні

Аты-жөні
1Касымова Дамиля Ильясовна
2Скитецкая Милана Юрьевна
3Парадеев Михаил Денисович
4Мұқатқызы Нұрсұлу
5Шыныбай Заманбек Арманұлы

Балетмейстрелік өнер білім беру бағдарламасы

Балетмейстрлік өнер білім беру бағдарламасының бейіні

Аты-жөні
1Карипов Әділет Асхатұлы
2Ельчибаева Малика Аскаровна
3 Айтбакиева Ясмин Масымовна
4Болат Малика Қаһарманқызы
5Әшірбек Аркат Шалхарұлы

В029 – Аудиовизуалды өнер және медиа өндіріс білім беру

бағдарлама тобы

Аудиоөндіріс білім беру бағдарламасы

Аудиоөндіріс білім беру бағдарламасының бейіні

Аты-жөні
1Асатов Канат Талгатович
2Образцов Никита Александрович
3Ефанов Артем Андреевич
4Ким Милана Владимировна
5Султанов Алиби Маратович
6Таңатаров Есенғали Асанәліұлы

Операторлық өнер білім беру бағдарламасы

Кино и ТД операторы білім беру бағдарламасының бейіні

Аты-жөні
1Артамонов Мирослав Андреевич
2Аскар Марлен Акмальулы
3Қамбаров Дарын Қуатұлы
4Нишнианидзе Георгий Эдгарович
5Қоишекен Бекалы Нуриденұлы
6Готфрид Артур Викторович
7Зыков Платон Антонович
8Бектұрсын Сұлтан Нұрболұлы (квота)

Медиажурналистика білім беру бағдарламасы

Медиажурналистика білім беру бағдарламасының бейіні

Аты-жөні
1Даукен Нұрай Асетқызы
2Ардыканова Мадина Дидарқызы
3Қылышбай Альфия Сағитқызы
4Рузиева Анеля Эльбобоқызы
5Сейсенқызы Зере
6Өмірзақ Дінмухамет Дарханұлы
7Жадигереев Аслан Муратович
8Муратұлы Ержігіт (квота)
9Жүніс Төренияз Аймұратұлы (квота)

Медиа және гейм технология білім беру бағдарламасы

Медиа және гейм технология білім беру бағдарламасының бейіні

Аты-жөні
1Айтжан Дарын Нұрланұлы
2Тажибаева Анель Абаевна
3Асылбек Әсет Есейұлы
4Бауржанұлы Дінмұхамед
5Шалабекова Қарақат Анварқызы
6Дулатқызы Жаннет
7Талғатұлы Бақытжан
8Иманғали Рамиль Исатайұлы

В030 – Бейнелеу өнері білім беру бағдарлама тобы

Кескіндеме білім беру бағдарламасы

Станоктік кескіндеме білім беру бағдарламасының бейіні

Аты-жөні
1Мендіғали Інжу Ерланқызы
2Калистратова Варвара Сергеевна
3Машкина Елизавета Олеговна
4Ескендирова Аини Муратовна
5Серікбаева Хадиша Жамалидинқызы
6Нуртаева Айдана Кайратовна

Монументалды кескіндеме білім беру бағдарламасының бейіні

Аты-жөні
1Сатыбалдина Ажар Казыбекқызы
2Мухачева Александра Валерьевна
3Жарылқасын Жандос Талғатұлы
4Килишбекова Аружан Болатовна
5Смағулова Гүлназ Аманжолқызы
6Макарова Анастасия Максимовна

Мүсін білім беру бағдарламасының бейіні

Аты-жөні
1Мәнәпов Ернар Айқынұлы
2Тасполат Рамазан Жанболатұлы
3Жадыков Али Рустамович
4Эдиев Бекзат Бисембаевич
5Хамраев Бахтишат Халмуратович
6Нұрахун Ұлпан Айдинқызы

Кітап графикасы білім беру бағдарламасының бейіні

Аты-жөні
1Арман Дария
2Нұрлан Дастан Тимурұлы
3Махамбетқұл Ақжан Қуанышқызы
4Джолдинова Алия Саматқызы
5Нурмуханова Айым Батыргожакызы
6Асылбекова Аружан Алмасовна
7Лекер Аружан Арманқызы (квота)

Сәндік өнер білім беру бағдарламасы

Көркем тоқыма білім беру бағдарламасының бейіні

Аты-жөні
1Ердосқызы Ерке
2Нұрланқызы Дамира
3Кенжебаева Камилла Арманқызы
4Алимбекова Жанель Торехановна
5Мәдәлі Нұржанат Абдуллақызы
6Аблеким Дана Бекмуратқызы

Зергерлік іс білім беру бағдарламасының бейіні

Аты-жөні
1Өмірбай Аяулым Бахытжанқызы
2Қазбалинова Әлия Мұратқызы
3Рахымжан Марғұлан Ержанұлы
4Хабибуллаева Азиза Рустамовна
5Келгенбай Аружан Асқарқызы
6Букейханова Мария Александровна

Сценография білім беру бағдарламасы

Театр және кино гримі білім беру бағдарламасының бейіні

Аты-жөні
1Акылбекова Шынар Мерекеқызы
2Берікқызы Сымбат
3Абдигали Шұғыла Ерғалиқызы
4Абай Медина
5Тупбаева Елзира Талипқызы

Мультимедиялық сценография білім беру бағдарламасының бейіні

Аты-жөні
1Муценек Эрика Егоровна
2Берік Айнар Бақтығалиқызы
3Налаева Айбике Рүстемқызы
4Долгова Виктория Андреевна
5Төлен Назерке Нұрланқызы
6Акарачкина Ангелина Александровна
7Абжан Ақжол Манасұлы (квота)

В031 – Сән, дизайн білім беру бағдарлама тобы

Дизайн білім беру бағдарламасы

Сәулеттік дизайн білім беру бағдарламасының бейіні

Аты-жөні
1Елтай Айғаным Рашидқызы
2Танжарыкова Жулдыз Данияркызы
3Бақтұр Диас Бақытгерейұлы
4Карабаева Дильназ Нурлановна
5Хохлатова Наталья Сергеевна
6Айжарық Нұрай Елдосқызы
7Борода-Дудочкина София Александровна
8Колесникова Елизавета Валентиновна (квота)
9Рахманберді Ақжарқын Саматқызы (квота)
10Иманғазина Бану Ерікқызы (квота)

Ландшафтық дизайн білім беру бағдарламасының бейіні

Аты-жөні
1Кензина Маргарита Ринатовна
2Есенгалиева Зауре Талгатовна
3Бектұрған Ақерке
4Болатова Дана Нурлановна
5Рахымбек Ақбота Бауыржанқызы
6Абуова Аяжан Канагатовна
7Серікқызы Бағлан (квота)

Графикалық дизайн білім беру бағдарламасының бейіні

Аты-жөні
1Жексенбай Диляра Дауренкызы
2Танырберген Линара Асанкызы
3Юдина Снежана Александровна
4Садырова Дина Гайратовна
5Жалбызбай Өркен Алмасбекұлы
6Үйсіпқазы Таңдана
7Пикалова Христина Дмитриевна (квота)

Сән және костюм дизайны білім беру бағдарламасы

Фэшн дизайн білім беру бағдарламасының бейіні

Аты-жөні
1Сағатқызы Жансая
2Демеуова Торғын Абзалқызы
3Орақова Гүлниса Мейрамқызы
4Орынбек Айнұр Саматқызы
5Мырзакулова Айгерим Мырзакуловна
6Дуйсенова Жулдыз Турғанбайқызы
7Балгабаева Айша Мурат кизи (квота)
8Хабиболла Әсия Елдосқызы (квота)
9Кеңесбек Зере Мирханқызы  (квота)

Театр  және кино костюмінің дизайны білім беру бағдарламасының бейіні

Аты-жөні
1Бектаева Ділназ Нұрланқызы
2Алим Алтынай Жанболатқызы
3Аққонаш Бағдад Ренатұлы
4Қанатбай Нұрбану Жұмағалиқызы
5Есенова Тәсним Амангелдіқызы
6Талипова Нұрбике Нургалиқызы

Пікір үстеу

Э-пошта мекенжайыңыз жарияланбайды. Міндетті өрістер * таңбаланған

Приемная комиссия