• 05.12.2022

2021-2022 оқу жылының бітіруші-студенттердің тізімі, бакалавр бойынша

Авторkaznai

Мау 27, 2022

Театр өнері факультеті

Аты-жөні 
5В040700 Актерлік өнер 
Драма театры және кино артисі, 1-ші қазақ тобы, 4 курс
Батырбай Айдын Ерболқызы 
Омар Саин Жамбылұлы 
Болатбеков Аслан Ғалымжанұлы 
Даулеткан Бакдаулет Советханович 
Жұмақанова Райхан Асқарқызы 
Қиясов Мұхаммедали Нұржанұлы 
Ермекұлы Бекзат 
Жунусова Мадина Мейрамовна 
Оңғар Дулат Маратұлы 
Маңғыстауов Мәди Орынбайұлы 
Аманжол Тілек Аманжолұлы 
Ізбасқанова Салтанат Гайдарқызы 
Жұмақан Лашын Жанатқызы 
Әбдірашит Нұрай Алматқызы 
Қаламбай Еркебұлан Бауыржанұлы 
Тұрсынбек Айару 
Төлеуғалиев Тұрлыбек Асхатұлы 
Несіпбай Шаттық Нұрланұлы 
Пердебай Сапархан Қуанышұлы 
Жанғазы Рысқұл Маратұлы 
Бейсенали Ердаулет Мырзабекұлы 
Абдуллаев Данияр Мұратұлы 
Альсултанова Диляра Рамазанқызы 
Екібаева Ақеркем Жақсығалиқызы 
Мыңбаев Нұржігіт Ерболұлы 
Спан Еламан Есетұлы 
Тасымова Айнұр Қанатқызы 
Игдирбай Бағлан Айтбайұлы 
Ахметкали Самат Ғалымжанұлы 
Балшораз Мөлдір Мұратбайқызы 
Дабылов Ермахан Асылбекұлы 
Құдайберген Демежан Асхатұлы 
Драма театры және кино артисі, 2-ші қазақ тобы 
Сайлауханова Алтынай Мұратханқызы 
Уалиханұлы Ануар 
Бекдаулет Нұрболат Бекдаулетұлы 
Назикенова Жанара Дуйсеновна 
Жақсылық Абай 
Тансыкбаев Рамазан Муханулы 
Мырзалы Айдархан Мазылханұлы 
Жаманбалаева Аяулым Рысбаевна 
Арқабай Қуаныш Болатұлы 
Бурхан Айналайын Мейрамқызы 
Кино және театр артисі, қазақ топ 
Сейтбек Ахметәлі Мырзаәліұлы 
Досанов Рамазан Романович 
Әшімжан Жәнібек Жамалбекұлы 
Жағыпаров Диас Ерденұлы 
Қажымұратов Мирхат Саяхатұлы 
Өтеумағамбет Сержан Бауыржанұлы 
Ізтелеу Толғанай Айдосқызы 
Дүйсенбай Ақжол 
Тулеуов Бекжан Жаксылыкович 
Әзімхан Айбек Нұрланұлы 
Бектемирова Зинаида Асылбекқызы 
Байғабыл Айзада Еркінбекқызы 
Құнаш Ақжол 
Оңалбаева Сымбат Берікқызы 
Серикбай Жансерік Берікұлы 
Керейбай Данияр Бекзатұлы 
Касымханова Айдана Бакытжановна 
Жусуп Айдос Cакенұлы 
Мәлік Аружан Бауржанқызы 
Алтаев Ерасыл Серикжанович 
Ахмедия Айқын Әбдіманапұлы 
Омирбаева Жания Жексеналықызы 
Ерланұлы Нұрым 
Тукбаева Гаухар Нурлановна 
Болатов Азамат Бақытұлы 
Құдайбергенова Аружан Маратқызы 
Искакова Таншолпан Базарбайқызы 
Маметеков Елшат Айдосұлы 
Жетпісов Данияр Ерғазыұлы 
Айтбаева Айгерим Ерлановна 
Маженов Олжас Амантайұлы 
Туленбеков Ислам Әуелбекұлы 
Музыкалық театр артисі, қазақ топ 
Қабылова Дана Мұхаметжанқызы 
Толегенов Дидар Ескендирович 
Болсанбек Дария Оналғазықызы 
Есенгельдина Жанель Есенгельдыкызы 
Қуандықов Аққанат Қуандықұлы 
Әбдірахман Жасұлан Жамбылұлы 
Қожахмет Айдын Ерланұлы 
Дүйсеханов Сундетхан Мейрханұлы 
Нұрмағанбетов Дінислам Асхатұлы 
Байғараев Бибол Сүиіндікұлы 
Сабырхан Нұркен Ерікұлы 
Толеген Жансулу Нуралимқызы 
Бағдат Аяжан 
Умирбекова Жансая Боранбаевна 
Оралов Бақдәулет Оразбекұлы 
Хамидуллина Альбина Болатбекқызы 
Абельбасова Айза Зулкарнаевна 
Бағашаров Мухамедсайд Нұрланұлы 
Абденов Алмаз Айдарұлы 
Сағынбай Суйінбай Нысанғалиұлы 
Джумагалиев Алихан Талгатұлы 
Рысбекова Нурай Ермековна 
Исмаилов Әлішер Илдарұлы 
Аймахан Ермахан Пердеханұлы 
Асылхан Ислам 
5В040600 Режиссура 
Цирк режиссурасы         5 курс 
Яценко Елена Геннадьевна 
Редько Марина Маратовна 
Храменкова Ирина Игоревна 
Болатов Беркин Азилбекович 
Уразалиева Мәдина Сәлімбайқызы 
Худайбергенова Алия Халитовна 
Көпшілік қойылым және шоу режиссурасы   5 курс 
Базарбай Рауан Ғалымжанұлы 
Берликожанова Акжаркын Ғалымжанқызы 
Ибраим Бауыржан Айдарұлы 
Нүрлан Әнел Ержанқызы 
Турсын Айгерим Даулеткелдіқызы 
Кенишкалиева Мөлдір Бақытжанқызы 
Каниев Акниет Калдыбекович 
Қамиева Ақбаян Сағдатқызы 
5В041000 Сценография 
Театр сәндік өнер       5 курс 
Болегенова Нуршат Муратбекқызы 
Бурлукпаева Амирсана Ниязқызы 
Жанабай Гульарша Дулаткызы 
Абралова Индира Канатовна 
Борашева Жансая Арманқызы 
Театр, кино және ТД гримі         5 курс 
Акмырзаева Мадина Жасулановна 
Барлыбаева Анеля Арысланбекқызы 
Мұсабек Әсел Утепбергенқызы 
Ракова Дарья Дмитриевна 
Бейсембаева Айнагуль Каиргельдиновна 
Ұлықпан Еңлік Асқарбекқызы 
Театр кино және ТВ костюмі        5 курс 
Алдабергенова Ақтоты Сәуірбайқызы 
Қонысбаева Жансая Айдарқызы 
Социал Расул Жалғасбайұлы 
Баймуратова Шакизада Сержановна 
Есенова Айнур Нурлановна 
Болатқызы Ақбөбек 
Жүнісбекова Қымбат Қанатқызы 
  

Музыкалық өнер факультеті

Аты-жөні 
 
Эстрада вокалисі 
Маматтохтаева Камила Хамидовна 
Жомартов Асыл Жасоркенович 
Майлыбай Кенже Серікқызы 
Жұбан Ерназар Мэлсұлы 
Тажигулов Мейрбек Кайырбекович 
Ерғалина Балауса Ерғалиқызы 
Сұлтан Бағдат Бақытжанұлы 
Жұмабай Ермек Ерболұлы 
Сағынтай Темірлан Сағатұлы 
Тілеубай Айбын Берікұлы 
Сағынбек Медетбек Лесбекұлы 
Маматтохтаев Рустам Ершадович 
Шахаева Сымбат Төкенқызы 
Тұзақбай Жансерік Сапаралыұлы 
Матикова Аяулым Сериковна 
Мухитова Инара Мухитовна 
Бажибаев Азат Жангазыевич 
Рымбаев Мәди 
Оразақын Асылкеней Рустемұлы 
Халкиди Мидэя Витальевна 
Еренгаипов Нурболат Куанышевич 
Айдарбек Арқас Арманұлы 
Сұлтанова Ләззат Сүлейменқызы 
Садыкова Карлыгаш Турланкызы 
Қайырбек Анэль Дарханқызы 
Қанатова Айсұлу Қанатқызы 
Каскабаев Ануар Абильгазиевич 
Кашкынбаева Гульманат Амирханкызы 
Нуримова Гулбану Маратовна 
Туралиев Ақсұнқар Маратұлы 
қысқартылған оқу бағдарлама бойынша: 
Қабай Мақсат Бақытжанұлы 
Нажмадин Ғани Нұрғалиұлы 
Мергенбай Әйгерім Мырзалықызы 
Қайдар Айша-Бибі Қаппарқызы 
Жолдас Еркебұлан Ержанұлы 
Эстрада оркестрінің артисі 
Сатен Нұрмухамед Бауыржанұлы 
Егінші Думан Жумағалиұлы 
Мұратов Нұрбақыт Еркінұлы 
Ахметова Айкумис Аскаровна 
Ертілеуов Ахметияр Болатбекұлы 
Коджамбердиев Ахметжан Махмуджанович 
5В040400 Дәстүрлі музыка өнері 
Халық әні 
Рахманбердиева Зарина Нургалиевна 
Тілеуқұл Темірлан Қазалиұлы 
Таңнұр Мәнура 
Ибраев Ерболат Дастанович 
Тыныбек Нұржан Бидәулетұлы 
Халық аспаптары 
Жумағали Аружан Әбілбекқызы 
Мауетбек Лунара Мауетбекқызы 
Аханов Жансеит Нурбекович 
Жоламанқызы Жаннұр 
Әлдемхан Асылжан Мырзатайұлы 
Тажбенов Ернұр Алтайұлы 
Мұратбекова Әйгерім Манарбекқызы 
Данышпан Аружан Бақытжанқызы 
Жангелдиева Айдана Асылбекқызы 
Тохан Қайрат 
Жаңабай Ерсұлтан Жүздібайұлы 

Кино және ТВ факультеті

Аты-жөні 
5В040600 Режиссура 
Көркем фильм режиссурасы 1-ші топ, 5 курс 
Биболатулы Санжар 
Құлмахамбет Сұлужан Құрманғалиқызы 
Мұратбек Орал Қуанышұлы 
Сағынов Мейрамбек Қуандықұлы 
Дастанұлы Рустем 
Серік Мейірбан 
Әскербеков Әділет Әскербекұлы 
Калиева Алина Ролановна 
Жәдігеров Әлішер Нұрланұлы 
Мамашева Аяжан Алмасқызы 
Талипов Диас Мейрамбекович 
Шакиров Адлет Женисханұлы 
Баймурат Данияр 
Шевченко Виталий Викторович 
Рысқазы Айбек Тлектесұлы 
Турсунбаев Әділ Маханбеталиұлы 
Нұрмұхан Назима Нұрланқызы 
Ертурганов Акжан Бауыржанұлы 
Абдумуталиев Асылжан Сәбитұлы 
Көркем фильм режиссурасы 2-ші топ, 5 курс 
Туреханова Сабина Талгатовна 
Жанботаев Темирлан Темиржанулы 
Мұратұлы Мадияр 
Махсут Алина Махсутқызы 
Ермахан Асқар Сағындықұлы 
Рахымхан Назерке Маратқызы 
Нурмухамет Лаура Даулетовна 
Асанов Руслан Алмасұлы 
Бахтиярова Айсұлу Ерікқызы 
Хасенова Лана Кайратовна 
Муратжанұлы Ақылжан 
Даменова Ақерке Ерланқызы 
Теледидар режиссурасы, 5 курс 
Ерназар Айбек Ермекұлы 
Тохтарбай Анель 
Ғилымғалиева Нұрай Маратқызы 
Ыбрай Әділет Болатұлы 
Несипалиева Аружан Асетқызы 
Турсунбаева Алина Руслановна 
Нұрғалиева Алтынай Бозжігітқызы 
Пак Анна Юрьевна 
Кокожанов Темірлан Дәулетұлы 
Советов Ерасылан Ертуғанұлы 
Анетбайұлы Дидар 
Кино және ТВ дыбыс режиссурасы, 5 курс 
Темірханов Әділбек Тимурұлы 
Бекетов Айдар Кайратұлы 
Халимназаров Ахтам Тахирович 
Мұрат Санжар Төлегенұлы 
Кравченко Никита Сергеевич 
Сембек Ерхат Сембекұлы 
Буханов Бағнұр Қуанышұлы 
5В041200 Операторлық өнер 
Кино және ТВ операторы, 4 курс 
Әбілдә Әнуар Құнанбайұлы 
Калкен Диас Сериккалиулы 
Турлығожа Әділет Серікұлы 
Чешканов Ораз Адылбекович 
Берік Әділет Берікұлы 
Барлыбай Ербол Сағатбекұлы 
Сәмен Ерболан 
Қойшекенов Әділбек Нуреденұлы 
Бильмаер Александр Евгеньевич 
Жанділда Оңғар Рамазанұлы 
Даминов Эмиль Мухтарович 
Карабаев Нұрдәулет Мухтарбекұлы 
Жумахан Әділет Далелханұлы 
Перцева Василиса Александровна 

   Арт-менедежмент және продюсерлеу кафедрасы

Аты-жөні 
Арт-менедежмент 
Кәрімжанқызы Аружан 
Саяділова Жансая Ерланқызы 
Пачалов Аслан Азадулы 
Асқаров Аңсар Ұзақбайұлы 
Жиланкозова Жибек Дарыновна 
Мұсабекова Әсия Ғабитқызы 
Жантерекова Адия Бауыржановна 
Абильдина Назым Нурлановна 
Мейрбек Әсел Кайрқызы 
Андас Әсем Сүйіндікқызы 
Арт-менедежмент және продюсерлеу 
Жазылбек Айнұр Жазылбекқызы 
Байназарова Ұлдана Жалолатдинқызы 
Аманжолова Анель Балгабаевна 
Тұрсынғалиева Еркежан Сырымқызы 
Ергалиева Томирис Ерланқызы 
Қалдар Аружан Бақбергенқызы 
Жоламанова Аружан Жумабекқызы 
Бильген Гюльхан Бильгеханкызы 

Компьютерлік технологиялар кафедрасы

Аты-жөні 
Бердібек Гауһар Дәуірбекқызы 
Сәндібаева Әсем Болатбекқызы 
Шаймурат Құндыз Алмасқызы 
Құмарбек Адина Бахытжанқызы 
Шинасилова Аяулым Тынысқызы 
Даулбаев Рахат Аяганович 
Өтебаева Ұлжалғас Қайыржанқызы 
Пернебек Ақтоты Ерманқызы 
Асрандиева Зияда Болатқызы 

Өнертану факультеті

Аты-жөні 
Өнертану 
Адилова Мадина Ержанқызы 
Көпжүрсін Әйгерім Айдарқызы 
Ибрагимова Акерке Аяновна 
Шаяхмет Айсұлу Берікқызы 
Шалаханұлы Ақтілек 
В024 Өнертану қашықтықтан 
Жумахметова Зура Жумахметовна 
Алишева Айгерим Мырзабековна 
Кинотану 
Амрина Данель Даулетовна 
Бақберген Сағыныш Бақытжанқызы 
Борыбаева Жанел Дүйсенбайқызы 
Каиртаева Дижан Маратовна 
Дәрібаева Айя Ибрагимқызы 
Әсембай Айдос Жумабайұлы 
Театртану 
Әйнеков Абылай Дарканұлы 
Оспан Саяна Ринатқызы 
Бердіқожа Аружан Русланқызы 
Ерденбеков Еламан Бауыржанұлы 
Жапарқұл Нурымбек Мухитұлы 
Қайратұлы Жамил 
Алтынбек Мерей Саятбекқызы 
Орынбасаров Жасулан Сакенович 
Кинотеледраматургия 
Өткелбаева Мөлдір Алмасқызы 
Исламхан Әсел Досымқызы 
Тулешбаев Дархан Нұртуғанұлы 
Қадырбай Бексұлтан Рүстемұлы 
Қалдыбай Малика Қалдыбекқызы 
Қуанышұлы Асылан 
Қалдыбеков Расул Нурланұлы 
Серік Нұртұрсын Серікұлы 

Хореография факультеті

5В040900 Хореография

Аты-жөні 
Хореография педагогикасы, 4 курс 
Құдайберген Әсел Құдайбергенқызы 
Мелис Айя Дидаровна 
Мыңбаева Мәдина Жомартқызы 
Хайретдинова Жазира Қожамұратқызы 
Акимжанова Дария Ақанқызы 
Турарбек Нурай Талғатқызы 
Алексеенко Виктория Александровна 
 Спорттық бал биінің педагогикасы, 4 курс 
Тлеуленова Лаура Еркебулановна 
Абиева Дина Қайсарқызы 
Обущенко Алина Владимировна 
Мади Шырайлым Максаткызы 
Наухан Әмина Қанатқызы 
Кенесхан Айханым Саянқызы 
 
Мирошниченко Надежда Андреевна 
Юн Евгения Георгиевна 
Лагай Адель Адлетовна 
Абылгазина Лаура Белгатовна 
Асылбекқызы Жансая 
Насибуллина Жаннель Рустемовна 
Сон Леонид Петрович 
Иванова Александра Денисовна 
5В040600 Режиссура 
Хореография режиссурасы 
Жолдыбай Балнұр Асқарқызы 
Уланова Жанель Уланкызы 
Тегіспаева Ляззат Әлібекқызы 

Кескіндеме, мүсін және дизайн факультеті

Аты-жөні 
5В041300 Кескіндеме 
Станоктік кескіндеме, 5 курс 
Дендер Дулат Нуржанұлы 
Хаши Нурдана Абдуллахи 
Нурдинов Хамза Ахметжанович 
Қожамұрат Мәди Қожамұратұлы 
 Монументалды кескіндеме, 5 курс 
Сағындық Махаббат Талғатқызы 
Чехлатова Марина Алексеевна 
Аугамбаева Мадина Нурлыбековна 
Шағылбаева Аиида Әділқызы 
Оралханов Данабек Мейрамбекұлы 
Жұмақан Ержан Қайнарұлы 
Сексембаева Айгерим Кайратовна 
қысқартылған оқу бағдарлама бойынша: 
Ержанов Олжас Қайратұлы 
 5В041400 Графика 
Кітап графикасы 4 курс 
Азизов Тимур Азатович 
Ахметова Альфия Агзамовна 
Қайрулла Дінмұхамед Мұхиядинұлы 
Никулина Дарья Андреевна 
Жалпакова Индира Маратқызы 
қысқартылған оқу бағдарлама бойынша: 
Казкенова Наргиз Нурлановна 
Жарнама графикасы 4 курс 
Кесикбаев Нұрғиса Мухтарғалиұлы 
Серікова Лунара Абатқызы 
Шойбекова Әлия Қанатбекқызы 
Сейдали Айя Ғалымқызы 
Галенко Анна Владимировна 
Шадиярбек Жұлдыз Бақытжанқызы 
Ким Евгения Анатольевна 
Жагалтаева Айбота Беимбетовна 
қысқартылған оқу бағдарлама бойынша: 
Сулейменова Амина Мехметовна 
Маликова Карина Еркиновна 
Лим Виктория Андреевна 
Кармановская Мария Евгеньевна 
5В041500 Мүсін 
Мүсін, 5 курс 
Ұзақ Әсет Ерқанатұлы 
Рыскелдиев Әнуар Ерболұлы 
5В042100 Дизайн 
Сәулеттік дизайн, 5 курс 
Кабдулов Ерасыл Айдарұлы 
Дастанқызы Дана 
Байхожаев Улан Кожамуратович 
Қыздарбекова Айгерім Советқызы 
Дәулет Дария Мәдиқызы 
Елемесов Диас Кайратулы 
Данова Гүлнар Ғайнединқызы 
Овчаренко Эллина Васильевна 
Махсотова Дана Нурланқызы 
қысқартылған оқу бағдарлама бойынша: 
Таттиева Айжан Канатбековна 
Амангелді Дәулет Бейбітұлы 
Өнеркәсіптік дизайн, 5 курс 
Ошақбай Аружан Дарханқызы 
Қалымбетова Жанерке Сайлаубекқызы 
Халекесова Аида Алижановна 
Шарафитдин Әлия Бердалиқызы 
Жұманова Айнагүл Айбарқызы 
Демешова Диана Аманжоловна 
Ландшафт дизайны, 5 курс 
Ағабай Нұркен Қайратұлы 
Оразбай Күнерке Алтайқызы 
Елубаева Анель Нурболовна 
Жангабылова Жанзира Бактыгалиевна 
Нұрахым Айша 
Анапияева Нурай Абилашимовна 
Байтуменова Фариза Әнесқызы 
5В041000 Сценография 
Костюм дизайны және сән, 4 курс 
Батырханова Индира Толеухановна 
Орынбекова Айгерим Ергалиевна 
Рымгалиева Жансая Нарымбековна 
Сүйеуберген Малика Оралбайқызы 
Зейноллаева Әсемгүл Өтембетқызы 
Маркабаева Султания Сулеймановна 
Қайыпбаева Айдана Маратқызы 
Утарова Алтынай Халижан қизи 
Тілепі Жаңылсын Тілепіқызы 
Бокова Милана Ахметовна 
Жаксигелдинова Медина Аимканқызы 
5В041700 Сән өнері 
Ағашты көркемдеп өңдеу, 4 курс 
Қанат Дәулеткелді Ердосұлы 
Райханов Ерасыл Нұрланұлы 
Сатыбалды Ақжан Бақтыбайұлы 
Зергерлік іс, 4 курс 
Абдиғаниқызы Дана 
Әшім Анель Жомартқызы 
Абишева Томирис 
Тажибаев Шингис Ерболатулы 
Көркем тоқыма, 4 курс 
Бауыржанқызы Ақтоты 
Карнакбаева Сулушаш Курмантайқызы 
Турсынбаева Жанель Жанатқызы 
Әбдіразақ Бақыт Құрманқызы 
Қадірбай Мадина Болатқызы 
Советова Аида Есімханқызы 
Көркем қыш, 4 курс 
Бауыржанова Айжан Бауыржанқызы 
Сағын Ләйлім Дәулетқызы 
Ризабек Олжас Алжанұлы 
Приемная комиссия