• 05.03.2024

“INFINITY III” Республикалық байқаудың I тур нәтижесі

Авторkaznai

Ақп 7, 2024

2024 жылы 6 ақпанда “Театр өнері” факультетінің ұйымдастыруымен өткізілген “INFINITY III” Республикалық байқаудың I тур нәтижесі

Драма театры және кино артисі / Музыкалық театр артисі білім беру бағдарламалары бойынша (қазақ тобы)

1. Тұрарбек Зере

2.        Ермек Тілеген

3.         Закар Назерке Шойынқызы

4.         Құрлысұлы Бекжанат

5.         Рысбаев Парасат

6.         Бейсенбек Еңлік Бейсенбекқызы

7.         Құрманбай Алина Досанқызы

8.         Молдасан Әсел Амангельдіқызы

9.         Мұратбек Мадина

10.       Қадыр Шұғыла Нұрболқызы

11.       Жұман Әли садатұлы

12.       Анарбекова Ұлданай Мұратқызы

13.       Сабырханұлы Нұрдаулет

14.       Зиябек Айсұлу Құрманғалиқызы

15.       Тұрсынжан Ақтамберді

16.       Бақытбекқызы Ақмаржан

17.       Қайратқызы Ақмарал

18.       Өмірзақ Дидар Серікұлы

19.       Маратқызы Жансая

20.       Сағадат Шапағат Сағадатқызы

21.       Сәрсенбайқызы Медина

22.       Абдрахманова Ясмин Абдрашитовна

23.       Серік Ару Асылханқызы

24.       Сайпил Бекнұр Нурсетұлы

25.       Қожанов Ерасыл Ержанұлы

26.       Ерболқызы Адема

27.       Жасұланқызы Айгерім

28.       Бахбол Нұрбахыт

29.       Жұмабаева Света Ертілеу қызы

30.       Куатова Дарига Еркебулановна

31.       Қайролла Ескендір

32.       Ергуланова Зерде

33.       Шагиров Даурен Қайыржанұлы

34.       Қалдыбек Бауыржан Айдосұлы

35.       Өмірқұл Алихан Нұржанұлы

36.       Жеңісова Нұрай Санатовна

37.       Әбужакіл Адият Асхатұлы

38.       Сакиева Альбина Конысбаевна

39.       Бірлік Нұрай Қанатбекқызы

40.       Болат Армат Мергенұлы

41.       Ермакбай Азизбек Ернұрұлы

42.       Мусабек Эльзат Ануарқызы

43.       Талғат Алтынбек Талғатұлы

44.       Жәнібек Саяжан

45.       Жақсығалиев Ер-Асыл Ерікұлы

46.       Көшербаев Наурызбек Ақылбайұлы

47.       Дидар Ибадулла Бақтиярұлы

48.       Жұмаш Дулат Нұрлыбекұлы

49.       Сабира Сағатбек

50.       Ізбасар Алина

51.       Сапар Құралай

52.       Мағзұм Еркеназ Ерболқызы

53.       Марат Айгерім

54.       Жаңанұр Серуен


Драма театры және кино артисі білім беру бағдарламасы бойынша (неміс тобы)

1. Кушанбаева Медина Кадиржанова

2. Сейтимова Нурби

3. Иванов Даниял Маратович

4. Сарьян София Васильевна

5. Жанабай Бейбарыс Ерболұлы

Пікір үстеу

Э-пошта мекенжайыңыз жарияланбайды. Міндетті өрістер * таңбаланған

Приемная комиссия