• 09.12.2021

Құттықтаймыз! 1 курсқа қабылданған студенттер тізімі.

Авторkaznai

Там 18, 2021
Нәтижені құжат ретінде көшіріп алу үшін

2021-2022 оқу жылына бюджеттік негізде жоғары білім беру бағдарламаларының топтары бойынша 1 курсқа қабылданған студенттер


В021 – Орындаушылық өнер білім беру бағдарлама тобы

Эстрада өнері білім беру бағдарламасы

Эстрада вокалисі білім беру бағдарламасының аймағы

  1. Сепбосынова Жанбота Фархадқызы – 115 балл
  2. Жазыкпаев Айдар Болатович – 109 балл
  3. Култимова Айгуль Мырзабекқызы – 107 балл
  4. Рыжова Ангелина Дмитриевна – 106 балл
  5. Ескермесов Омонжул Талгат оглы – 106 балл
  6. Талғатова Кәмила Ратмирқызы – 105 балл
  7. Баситова Карина Аблахатқызы – 105 балл
  8. Бектасова Айым Руслановна -105 балл
  9. Садық Абылай Русланұлы – 103 балл
  10. Кан Жанна Александровна – 101 балл
  11. Мусалимов Жандос Қайсарұлы – 98 балл
  12. Максимова Дана Максимқызы – 97 балл
  13. Азизбек Райымбек Нұрланұлы – 95 балл
  14. Талгатова Еркежан Аслановна – 97 балл (квота)
  15. Мусажанова Дильназ Мехирдиновна – 92 балл (квота)
  16. Кенжеғали Аружан Кенжеғалиқызы – 81 балл (квота)
  17. Керимкулова Жанеля Махсутовна – 76 балл (квота)

Эстрада оркестрінің артисі білім беру бағдарламасының аймағы

  1. Сембаев Әлішер Биржанұлы – 112 балл
  2. Мейрамбекұлы Арман – 93 балл

Дәстүрлі музыка өнері білім беру бағдарламасы

Халық әні білім беру бағдарламасының аймағы

  1. Танатарова Айбике Сапаровна – 121 балл
  2. Мырзагелді Гүлжан Сапаржанқызы – 118 балл
  3. Хамидулла Шерхан Асхатұлы – 109 балл
  4. Утемуратов Жасулан Куралбекович – 106 балл
  5. Сәрсек Бекзат Серікұлы 105 балл
  6. Бодаубаев Тоқтасын Алдабергенұлы – 104 балл
  7. Мұхтарова Асыл Болатқызы – 96 балл
  8. Абдықадыр Тасқын Нұрсағатұлы – 79 балл

Халық аспаптары білім беру бағдарламасының аймағы

  1. Абылайханова Жансұлу Меделханқызы – 120 балл
  2. Кенжегали Арсен Талгатулы  – 114 балл
  3. Умбетжан Тимур Майрамбайулы – 114 балл
  4. Еркінұлы Марқа – 108 балл
  5. Таппаева Дильназ Бакытжановна – 108 балл
  6. Сұлтанқұл Сұңқар Абайдуллаұлы – 105 балл
  7. Нурташов Азамат Айдынұлы – 103 балл
  8. Айдынұлы Шалғын – 102 балл
  9. Шілтен Гүлзира Аманбайқызы  – 100 балл
  10. Муратов Асқар Саинұлы – 94 балл
  11. Амангелді Дарын Алмасұлы – 92 балл
  12. Нургалиев Ансаган Серикович  – 92 балл
  13. Мейрамбекқызы Гүлзат – 91 балл
  14. Төрехан Арна Мұратқызы  – 89 балл

В023 – Режиссура, арт-менеджмент білім беру бағдарлама тобы

Театр режиссурасы білім беру бағдарламасы

Музыкалық театр режиссурасы білім беру бағдарламасының аймағы

  1. Қосубақ Әлібек Бердібекұлы – 111 балл
  2. Мырзахмет Ералхан Қайыржанұлы – 101 балл
  3. Абдраманова Аякөз Пернебайқызы – 98 балл
  4. Сапар Айым Сабыржанқызы – 91 балл
  5. Хамитов Ақылбек Маратұлы – 85 балл

Режиссура білім беру бағдарламасы

Көркем фильм режиссурасы білім беру бағдарламасының аймағы

  1. Амантай Абылайхан Асхатұлы – 122 балл
  2. Қабижанов Аділ Батырбекұлы – 118 балл
  3. Амангелді Шадияр Даниярұлы – 117 балл
  4. Маханбет Данабек Шәкеұлы – 112 балл
  5. Мысанбай Анель – 112 балл
  6. Куклин Марк Денисович – 108 балл
  7. Волков Андрей Сергеевич – 106 балл
  8. Беспаев Абылайхан Тимурович – 105 балл
  9. Биргебаев Санжар Ергалиевич – 103 балл
  10. Абдуллаева Диана – 102 балл
  11. Муканов Дидар – 101 балл
  12. Ахмади Абдуреим – 98 балл
  13. Аманшиева Арайлым Бауржановна – 83 балл (квота)

Теледидар режиссурасы білім беру бағдарламасының аймағы

  1. Әбілдаева Лаура Жамболқызы – 119 балл
  2. Бағдаулет Әлихан Қуанышұлы – 115 балл
  3. Сейіткан Нұрмат Сәлімұлы – 113 балл
  4. Ерсайынова Ұлпан Саянқызы – 112 балл
  5. Исаканов Санжар Игоревич – 111 балл
  6. Хамзин Чингизхан Максатұлы – 110 балл
  7. Султанов Ерик Маратович – 109 балл
  8. Бектимирова Айнур Роллановна – 108 балл
  9. Қали Аружан Нұртайқызы – 107 балл
  10. Нагашыбаев Сарикбол Оразбаевич – 105 балл (квота)
  11. Усунбаев Рустем Сабитович – 91 балл (квота)

Анимация режиссурасы білім беру бағдарламасы

Анимация режиссурасы білім беру бағдарламасының аймағы

  1. Бекбашева Көркем Сауықбайқызы – 122 балл
  2. Мерханова Дария Куанышевна – 122 балл
  3. Жумабаева Ясмин Жаннурқызы – 116 балл
  4. Нурмустафина Карина Бакытбековна – 115 балл
  5. Әкім Айғаным Ерікқызы – 115 балл
  6. Бекішева Жансая Әділбекқызы – 114 балл
  7. Абенов Султанбек Бахтиярович – 113 балл
  8. Асхатұлы Ұлағат – 112 балл
  9. Толеутай Лейла Армановна – 112 балл
  10. Литвинова Анна Сергеевна – 111 балл (квота)
  11. Ербол Әлпира – 92 балл (квота)
  12. Әлімгереева Айшан Маратқызы – 76 балл (квота)

Арт-менеджмент білім беру бағдарламасы

Арт-менеджмент, продюсерлеу білім беру бағдарламасының аймағы

  1. Ерен Еділ Саматұлы – 115 балл
  2. Серікбай Ильяс Маратұлы – 107 балл
  3. Жазықбай Бағжан Бейсебайұлы – 106 балл
  4. Асан Айша Алмазовна – 105 балл
  5. Акимжанов Арлан Адилжанұлы – 105 балл
  6. Батырбеков Нұрбота Алтайұлы – 104 балл
  7. Аршабекова Дильназ Дидаровна – 104 балл
  8. Кудеринова Айнур Муратовна – 103 балл
  9. Жарқын Айбек Маликұлы – 102 балл
  10. Ілиясова Томирис Мәденқызы – 102 балл

В024 – Өнертану білім беру бағдарлама тобы

Өнертану білім беру бағдарламасы

Өнертану білім беру бағдарламасының аймағы

1.Кудайберген Жанель Куатбекқызы – 91 балл

2.Тургын Береке Динмухамбетқызы – 87 балл

3.Арапбай Айару Серикқызы – 79 балл

4.Мубарак Мадияр Қайратұлы – 72 балл

5.Бабахан Мейрамбек Тулбасыұлы – 70 балл

Тетартану білім беру бағдарламасының аймағы

1.Бекбау Аяулым Қайратқызы – 112 балл

2.Науразбекова Алима Ермекқызы – 108 балл

3.Әшім Ақжүніс Абайқызы – 90 балл

4.Омар Гулшат Ғаниқызы – 89 балл

5.Саду Ақерке Нұрболатқызы – 80 балл

6.Абдужаббарова Мақпал Абдухалиқызы – 76 балл

Кинотану білім беру бағдарламасының аймағы

1.Құрақбек Таңнұр Сұлтанәліқызы – 118 балл

2.Абаева Диана Талғатқызы – 115 балл

3.Амангелдиев Мухтар Қуандықұлы – 109 балл

4.Ниязова Шұғыла Ғабитқызы – 106 балл

5.Сатыбалды Бақдәулет Жақсылықұлы – 104 балл

6.Тельман Айша Қуанышқызы – 100 балл

Кинотеледраматургия білім беру бағдарламасының аймағы

1.Тілеуғазы  Ермек – 112 балл

2.Садуакас Тұрар Джумагалыұлы – 110 балл

3.Қалиматова Гүлім Әнесқызы – 105 балл

4.Асылбеков  Наурызбай Серікұлы – 101 балл

5.Ерназар Азиза Ермекқызы – 99 балл

6.Өмірбек Нурсұлу Айғабылқызы – 98 балл

7.Молдаханов Ерасыл Бегалыұлы – 90 балл (квота)

В027 – Театр  өнері білім беру бағдарлама тобы

Актерлік өнер білім беру бағдарламасы

Драма театры және кино артисі  білім беру бағдарламасының аймағы

  1. Султан Байбол – 115 балл
  2. Қазыбек Нұрдәулет Эркинбекұлы – 114 балл
  3. Таңатар Аружан Бекболатқызы – 112 балл
  4. Мухамедхалиева Лейла Тельманқызы – 112 балл
  5. Муратова Дильяра Жакияновна – 111 балл
  6. Нұралы Диана Жұмағалиқызы – 111 балл
  7. Абдуғали Аружан Азаматқызы – 110 балл
  8. Мұса Қанат Жайлауұлы – 109 балл
  9. Сағындық Жанэль Жанатқызы – 107 балл
  10. Жақанша Салтанат Ерлікқызы – 107 балл
  11. Штабаев Ерасыл Ермекұлы – 106 балл
  12. Мырзахан Мирас Әділетұлы – 106 балл
  13. Санатқызы Динура – 105 балл
  14. Қуатқызы Аружан – 105 балл
  15. Муратова Әсем Альнұрқызы – 104 балл
  16. Майдин Мадина Ришатқызы – 104 балл
  17. Агадилова Томирис Сериковна – 104 балл
  18. Мейрханова Назым Серікқызы – 104 балл
  19. Ерік Мерей Нұжанқызы – 104 балл
  20. Айдынұлы Сұңқар – 103 балл
  21. Аблаев Рамазан Жумаханович – 101 балл
  22. Ажибаев Мейірхан Сламбекұлы – 101 балл
  23. Оралов Ақарыс Есханулы- 101 балл
  24. Бектенов Аслан Сайлауұлы -101 балл
  25. Манап Айжан Бақытжанқызы – 100 балл
  26. Шегенбаев Елдос Қанатұлы – 100 балл
  27. Уалиев Ален Алмасұлы – 99 балл
  28. Тажибаева Меруерт Есболқызы – 97 балл
  29. Жұмабай Аружан Досжанқызы – 97 балл
  30. Әбдіразақов Әлішер Әлиасқарұлы – 97 балл
  31. Әділгерей Аружан Дастанқызы – 83 балл (квота)

Музыкалық театр артисі білім беру бағдарламасының аймағы

  1. Амангелдинов Жарқын Манарбекұлы – 105 балл
  2. Айткалиева Лаура Марленовна – 105 балл
  3. Рахатқызы Зеңгір -104 балл
  4. Мұратұлы Алмас -103 балл
  5. Айшуакова Наргиз Алтынбековна – 103 балл
  6. Нұрқали Әділет Қуанышұлы -103 балл
  7. Қапсамет Нәзік Ержанқызы – 102 балл
  8. Сайлаубаева Нұрай Зарықханқызы – 101 балл
  9. Елеуова Аяулым Әбдісәбитқызы – 101 балл
  10. Нұрлыбекқызы Сымбат – 97 балл
  11. Жұмагелді Қайсар Мейрамұлы – 97 балл
  12. Райымбек Нұрмұхаммед Жамалбекұлы – 83 балл (квота)
  13. Нұрышова Аружан Орынбасарқызы – 66 балл (квота)

В028 Хореография білім беру бағдарлама тобы

Хореография педагогикасы білім беру бағдарламасы

Хореография педагогикасы білім беру бағдарламасының аймағы

  1. Елемес Жанеля Алмухамедқызы – 118 балл
  2. Бертолеева Сания Нурланқызы – 117 балл
  3. Бейбітова Аяжан Қуатқызы – 114 балл
  4. Жуас Ақыл Әшімұлы – 113 балл
  5. Нұрасыл Алтынай Нұржанқызы – 112 балл
  6. Сапиева Махаббат Нұржанқызы – 111 балл
  7. Сафаралиев Рауан Элдарович – 109 балл
  8. Макашева Таира Ерланқызы – 101 балл
  9. Мұхамбеталы Махаббат Жұмағазықызы – 101 балл
  10. Курабаева Алия Асылбековна – 94 балл
  11. Серғазықызы Дамира – 89 балл (квота)

Спорттық бал биінің педагогикасы білім беру бағдарламасының аймағы

  1. Дабырәлі Елдар – 103 балл
  2. Кайрханова Еркежан Ершатовна – 100 балл
  3. Алмаханова Камалия Абдулхамитовна – 90 балл
  4. Мейрамбекқызы Аружан – 88 балл

Қазіргі заман хореографиясының педагогикасы білім беру бағдарламасының аймағы

  1. Калиева Эмилия Абдыжапаровна – 118 балл
  2. Кулиева Эльвана Эльдаровна – 117 балл
  3. Дүзелбек Нұрдана Ермекбайқызы – 117 балл
  4. Пивкина Маргарита Александровна – 113 балл
  5. Антон Лора Андреевна  – 112 балл
  6. Мұрат Аяулым Алмасқызы – 101 балл
  7. Тусова Камила Армановна – 94 балл
  8. Абикова Аружан Исатаевна – 93 балл
  9. Жукова Юлия Владимировна – 86 балл
  10. Точиева Дарья Бекхановна – 83 балл

                         Балетмейстрелік өнер білім беру бағдарламасы

Балетмейстрелік өнер білім беру бағдарламасының аймағы

  1. Таирбеков Дарын Арсенулы – 115 балл
  2. Касимбаев Санжар Серикович – 114 балл
  3. Жақсылықова Аида Мауленқызы – 112 балл
  4. Аужанова Аяулым Еркебұланқызы     – 110 балл

В029 – Аудиовизуалды өнер және медиа өндіріс білім беру бағдарлама тобы

Аудиоөндіріс білім беру бағдарламасы

Аудиоөндіріс білім беру бағдарламасының тобы

  1. Рудаков Владислав Александрович – 121 балл
  2. Келарева София Александровна – 116 балл
  3. Жумагалиев Бекарыс Жеткеншекович – 111 балл
  4. Нусупова Залина Рустемовна – 107 балл
  5. Исхан Даулет Бейбитұлы – 104 балл
  6. Мирамбеков Дидар Бағдатұлы – 100 балл
  7. Тоқтағанов Мұхамеддін Ерланұлы – 99 балл
  8. Ахметұлы Дамир – 65 балл (квота)

Операторлық өнер білім беру бағдарламасы

Кино и ТД операторы білім беру бағдарламасының аймағы

  1. Серікбосынов Нұргелді Елубекұлы – 124 балл
  2. Ерлан Санжар Ерланұлы – 122 балл
  3. Асхатқызы Арайлы – 118 балл
  4. Кайыржанов Диас Тилекұлы – 116 балл
  5. Абдикеримов Арслан  Русланжанович – 115 балл
  6. Нүрланқызы Феридэ – 113 балл
  7. Муханов Нурсултан Тенгелулы – 108 балл
  8. Галымбек Әділет Жәнібекұлы – 108 балл

Медиажурналистика білім беру бағдарламасы

Медиажурналистика білім беру бағдарламасының аймағы

  1. Күнтуған Жарас Мұхитұлы – 120 балл
  2. Нұржанбай Айда Ержанқызы – 119 балл
  3. Дюсекова Жасмин Ерлановна – 116 балл
  4. Үсен Сара Ғаниқызы – 116 балл
  5. Амангелді Толғанай Даниярқызы – 116 балл
  6. Омиржан Аружан – 103 балл
  7. Бекжан Айдана Бауыржанқызы – 102 балл
  8. Далихан Аяулым Медеуқызы – 101 балл
  9. Мусабекова Аружан Нуржановна – 100 балл
  10. Сериккалиева Бибифатима Айдынгалиевна- 98 балл
  11. Жандосқызы Ұлдана – 92 балл
  12. Изтаев Нуршат Аманкос ули – 101 балл (квота)

В030 – Бейнелеу өнері білім беру бағдарлама тобы

Сценография білім беру бағдарламасы

Театр және кино гримі білім беру бағдарламасының аймағы

  1. Шәріпова Шұғыла Естайқызы – 119 балл
  2. Серік Арай Нұрланқызы – 118 балл
  3. Безрук Анастасия Владимировна – 117 балл
  4. Халмухамбетова Балжан Куанышқызы – 115 балл
  5. Жеңіс Шұғыла Ғалымқызы- 115 балл
  6. Дүйсебаева Мәдина Асқарқызы – 114 балл
  7. Есиркеп Аружан Бахбергенқызы- 110 балл
  8. Хонай Еларна – 110 балл

Кескіндеме білім беру бағдарламасы

Станоктік кескіндеме білім беру бағдарламасының аймағы

  1. Әбейдолла Ақбота – 119 балл
  2. Жолдасбек Гүлзат Әлмаханқызы – 111 балл
  3. Құтжанов Айбек Тұрсынғазыұлы – 108 балл
  4. Турабаева Мерей Мұбарақызы – 107 балл
  5. Қажыбек Ақмарал Маратбекқызы – 96 балл
  6. Иса Ади Ыбрайұлы- 94 балл

Монументалды кескіндеме білім беру бағдарламасының аймағы

  1. Еркін Аружан Бауржанқызы – 122 балл
  2. Тахтамышева Анна Владимировна – 117 балл
  3. Кулбаева Ажар Абылайханкызы – 116 балл
  4. Бельгибаева Алина Аскаровна – 115 балл
  5. Ауганбаева Адель Ғалымжанқызы – 108 балл
  6. Жубашева Аружан Мұратқызы – 108 балл

Графика білім беру бағдарламасы

Кітап графикасы білім беру бағдарламасының аймағы

  1. Лесалы Айдана Қайратқызы – 118 балл
  2. Болатканов Даулет Ерланович – 113 балл
  3. Ашкен Дина Ерболқызы – 108 балл
  4. Алпусова Дана Еркебулановна – 108 балл
  5. Койшигарина Назира Бериковна – 104 балл
  6. Атабаева Адина Айдаровна – 101 балл

Сәндік өнер білім беру бағдарламасы

Зергерлік іс білім беру бағдарламасының аймағы

  1. Даркембай Әнуар Даулетұлы – 118 балл
  2. Ізғали Құрманбек Саламатұлы – 115 балл
  3. Сираева Римма Анатольнвна – 113 балл
  4. Мырзабайұлы Ербол – 109 балл
  5. Бекқожа Ерлан Жеңісұлы  – 109 балл
  6. Сушков Даниил Павлович – 94 балл

Көркем тоқыма білім беру бағдарламасының аймағы

  1. Серікжан Таңшолпан – 123 балл
  2. Сайдиллахан Аида – 117 балл
  3. Серік Аружан Серікқызы – 112 балл
  4. Нурсарина Айым Муратовна – 109 балл
  5. Алимуханова Дильназ Ерланқызы – 99 балл
  6. Кәдірқұл Ақсымбат Нұржанқызы – 80 балл

В031 – Сән, дизайн білім беру бағдарлама тобы

Дизайн білім беру бағдарламасы

Сәулеттік дизайн білім беру бағдарламасының аймағы

  1. Нурланкызы Назерке – 123 балл
  2. Ермагамбетова Нургуль Нурымовна – 115 балл
  3. Жарқынқызы Карина – 115 балл
  4. Әділгереева Амира Айбекқызы – 113 балл
  5. Сәбит Айсұлтан Шорманұлы – 112 балл
  6. Асылханова Алина Маратовна – 105 балл
  7. Рафқат Жансая Сәндібекқызы – 102 балл
  8. Халықова Дана Асылбекқызы – 98 балл
  9. Касьянова Арина Алексеевна – 95 балл
  10. Рахатова Айкөркем Дәуренқызы – 94 балл
  11. Жиенбай Қарақат Асқарқызы – 93 балл
  12. Мырзагасымова Аяулым Ерсултанқызы – 91 балл
  13. Таңатар Рауан Рүстемұлы – 90 балл (квота)

Графикалық дизайн білім беру бағдарламасының аймағы

  1. Маликова Камила Меиржановна – 117 балл
  2. Маулетова Мадина Маратовна – 115 балл
  3. Тыщенко Анна Денисовна – 114 балл
  4. Ермұратұлы Найманғали – 113 балл
  5. Мурашова Азита Арифовна – 110 балл
  6. Байжигитова Нурила Нурлыбайкызы – 109 балл
  7. Қанат Азамат Қайратұлы – 104 балл
  8. Бурнашова Мария Павловна – 103 балл
  9. Ли Алина Александровна – 102 балл
  10. Иванова Дарья Олеговна – 99 балл
  11. Жумашева Медина Ролланқызы – 97 балл
  12. Пригара Татьяна Максимовна – 94 балл

Ландшафтық дизайн білім беру бағдарламасының аймағы

  1. Бекен  Нурай Кемалқызы – 116 балл
  2. Букенова Таңжарық Тойбекқызы – 115 балл
  3. Емберген Ернұр Есенғалиұлы – 110 балл
  4. Жақанша Диляра Рүстемқызы – 104 балл
  5. Муртазина Алина Бауржановна – 101 балл
  6. Алдаберген Бағдаулет Айдарбекұлы – 100 балл

Сән және костюм дизайны білім беру бағдарламасы

Сән және костюм дизайны білім беру бағдарламасының аймағы

  1. Байходжаева Гаухар Махмудовна – 120 балл
  2. Сейлхан Айым Тұрланқызы – 119 балл
  3. Нұрболат Ақбота Нұрболатқызы – 116 балл
  4. Сайлаубаева Динара Нұрбекқызы – 115 балл
  5. Айдар Жасмин Қанатқызы – 114 балл
  6. Мерғазиева Әлия Бауыржанқызы – 113 балл
  7. Хафизоллақызы Аида  – 112 балл
  8. Алмахатова Ақерке Асқарқызы – 112 балл
  9. Әдеханова Құралай Алмасбекқызы – 109 балл
  10. Куандыкова Перизат Дауржановна – 108 балл
  11. Талғат Нұрсәуле Жанболатқызы  – 106 балл
  12. Сағынова Жұлдыз Серікбайқызы – 109 балл (квота)
  13. Бегалы Тоғжан Мұратқызы – 100 балл (квота)
  14. Шәкәрім Ұлпан Жасұланқызы – 96 балл (квота)

Пікір үстеу

Э-пошта мекенжайыңыз жарияланбайды. Міндетті өрістер * таңбаланған