• 31.01.2023

«ҰЛЫ ДАЛА ЖАСТАРЫ» БАЙҚАУЫНЫҢ ҚОРЫТЫНДЫСЫ – 2023

Авторkaznai

Қаң 18, 2023

       2023 жылдың 12 қаңтарында  Темірбек Жүргенов атындағы Қазақ ұлттық өнер академиясы хореография факультетінде «Ұлы дала жастары» атты V-ші  Республикалық жас хореографтар конкурсы  өтті.

      Конкурсқа қатысушылардың ұсынылған жұмыстарын өнер академиясының хореография факультетінің оқытушылар құрамынан жоғары кәсіби қазылар алқасы бағалады:

         Қазылар алқасының төрағасы:

 Сушков Дмитрий Валентинович – Қазақстанның еңбек сіңірген қайраткері, қауымдастырылған профессор, «Балетмейстерлік өнер» кафедрасының профессоры.

Қазылар алқасының мүшелері:

Гончарова Натаья Львовна  – Қазақстанның еңбек сіңірген әртісі, Темірбек Жүргенов атындағы Қазақ ұлттық өнер академиясы «Хореография педагогикасы» кафедрасының профессоры;

Ким Лариса Валентиновна – «Достық» орденінің кавалері, қауымдастырылған профессор, Темірбек Жүргенов атындағы Қазақ ұлттық өнер академиясы «Хореография педагогикасы» кафедрасының профессоры;

Габбасова Гульмира Надымовна – Қазақстанның еңбек сіңірген әртісі, Мәдениет саласының үздігі,  Темірбек Жүргенов атындағы Қазақ ұлттық өнер академиясы «Балетмейстерлік өнер» кафедрасының доценті;

Молдахметова Алима Талгатовна – PhD философия ғылымдарының докторы, Темірбек Жүргенов атындағы Қазақ ұлттық өнер академиясы «Балетмейстерлік өнер» кафедрасының меңгерушісі, аға оқытушы;

Аухадиев Ильзат Ришатович – өнер магистрі, Темірбек Жүргенов атындағы Қазақ ұлттық өнер академиясы «Хореография педагогикасы» кафедрасы меңгерушісінің м.а.;

Исалиев Алибек Темиржанович – өнер магистрі, Темірбек Жүргенов атындағы Қазақ ұлттық өнер академиясы «Хореография педагогикасы» кафедрасының доценті;

   Қазылар алқасының хатшысы:

Берікболова А.Н. –  Темірбек Жүргенов атындағы Қазақ ұлттық өнер академиясы  «Балетмейстерлік өнер» кафедрасының оқытушысы.

Конкурстың ережесіне сәйкес бірінші дәрежелі лауреаттар Темірбек Жүргенов атындағы Қазақ ұлттық өнер академиясына түсу конкурсына қатысуға және шығармашылық емтихан тапсырусыз хореография факультетіне түсу құқығына ие болды.

Екінші және үшінші орын алған конкурсанттар Темірбек Жүргенов ат. ҚазҰӨА-дағы қабылдау емтихандары кезінде шығармашылық емтихандарға қатысуға рұқсат алды.

Номинация «Хореография педагогикасы»  ББ бойынша

* * Бірінші дәрежелі Лауреат Екімова Дильназ Низамдуновна (Ж. Елебеков ат. Республикалық эстрада-цирк колледжі., Алматы)

* Екінші дәрежелі лауреат Омар Қарақат Талғатқызы (Ж. Елебеков ат. Республикалық эстрада-цирк колледжі., Алматы)

* Үшінші дәрежелі лауреат Өтегенова Ұлбат Мұратбайқызы (Ақтөбе гуманитарлық колледжі, Ақтөбе)

Номинация «Балетмейстер өнері» ББ бойынша

* * Бірінші дәрежелі Лауреат: Айтбақиева Ясмин Максимовна (Ж. Елебеков ат. Республикалық эстрада-цирк колледжі., Алматы)

* Екінші дәрежелі Лауреат: Вашурина Владислава Анатольевна (134 Лицей КММ, Алматы қ.)

* Үшінші дәрежелі лауреат: Усольцева Ксения Александровна (Ақана Сері ат. жоғары мәдениет колледжі., Көкшетау)

Номинация «Қазіргі заман хореография педагогикасы» ББ бойынша

* Бірінші дәрежелі Лауреат: Әмірбеков Рүстем Мейрамбекұлы (Ақана Сері ат. жоғары мәдениет колледжі., Көкшетау)

* Екінші дәрежелі Лауреат: Жұмағелді Айым Еранқызы (Ж. Елебеков ат. Республикалық эстрада-цирк колледжі., Алматы)

* * Үшінші дәрежелі Лауреат: Владимирова Анастасия Владимировна (М. Төлебаев ат. музыкалық училище., Семей)

Номинация «Спорттық бал биінің педагогикасы» ББ бойынша

* Бірінші дәрежелі Лауреат: берілмеген

* * Екінші дәрежелі Лауреат Батталова Айдана Төлегенова (Ақана Сері ат. жоғары мәдениет колледжі., Көкшетау)

* * Үшінші дәрежелі лауреат Мацунова Дана Ермұхаметова (Ж. Елебеков ат. Республикалық эстрада-цирк колледжі., Алматы)

Конкурсқа қатысушылардың дипломдары:

  • * * Коломиец Елизавета Евгеньевна (А. Селезнев ат. Алматы хореографиялық училищесі., Алматы)
  • * * Ахметбек Алтынай Әділқызы (Қазіргі гуманитарлық-техникалық колледж, Тараз)
  • • Ахмолдина Ксения Эдуардовна (№21 ЖОББМ, Павлодар)
  • * * Қанатбек Шәкіра Қанатбек қызы (№233 мектеп. Ж. Нұрсейітова, Қызылорда)
  • * Кәкен Ақбота Қайратқызы (Ж. Елебеков ат. Республикалық эстрада-цирк колледжі., Алматы)
  • * Қадірбаева Нұрай Бауыржанқызы (№4 Орта Мектеп, Аягөз)
  • * Серікпай Гаухар Жанболатқызы (Балалар өнер мектебі, Сәтбаев)
  • * Сыдық ен Қуатқызы (атындағы музыка училищесі. М. Төлебаева, Семей)
  • * Ташмағанбетова Назира Жұмабекқызы (Ақана Сері ат. жоғары мәдениет колледжі., Астана)

Байқаудың барлық жеңімпаздарын құттықтаймыз! Шығармашылық жеңістер мен жетістіктер, табыс пен амандық тілейміз!

Пікір үстеу

Э-пошта мекенжайыңыз жарияланбайды. Міндетті өрістер * таңбаланған

Приемная комиссия