• 28.09.2022

Құттықтаймыз! (бакалавриат)

Авторkaznai

Там 22, 2022

Көшіру

2022-2023 оқу жылына бюджеттік негізде жоғары білім беру бағдарламаларының топтары бойынша 1 курсқа қабылданған студенттер В021- Орындаушылық өнер білім беру бағдарламасының тобы

Эстрада өнері білім беру бағдарламасы

Эстрада вокалисі білім беру бағдарламасының бейіні

Аты-жөніБалл жиынтығы
1Айварқызы Нұрай124
2Амалят Ақерке114
3Джумабаева Мадина Досановна113
4Елемесов Алибек Еламанович112
5Бөдеева Тоғжан Маратқызы110
6Сәбит Аружан Ғабитқызы103
7Айдарбек Аружан Жанибекқызы101
8Аралбайқызы Аякөз100
9Алмагамбетов Мырзағұл Адилбекұлы100
10Шаймерден Сымбат Дастанқызы100
11Айнабек Ернұр Ғазизұлы100
12Мейрман Аяжан Турсыналиқызы             71 (квота)

Эстрада оркестрінің артисі білім беру бағдарламасының бейіні

Аты-жөніБалл жиынтығы
1Еркін Тұрсынхан Ержанұлы117
2Овсянников Ефрем Викторович114
3Сағынбек Абзал Асқарұлы114
4Мағауия Алуа Тәтімбетқызы114
5Орынбасарұлы Рамазан114

Дәстүрлі музыка өнері білім беру бағдарламасы

Халық әні білім беру бағдарламасының бейіні

Аты-жөніБалл жиынтығы
1Сағындық Аружан Айтманқызы121
2Аман Мұстафа Арнұрұлы116
3Орал Бахтияр Болатұлы112
4Жасұлан Әліби Иглікұлы109
5Әбдіманап Айдын107
6Қосылхан Алихан Сабитұлы87
7Тоқмырза Жаннұр Жанатұлы87
8Темешов Нұржан Асанұлы86

Халық аспаптары білім беру бағдарламасының бейіні

Аты-жөніБалл жиынтығы
1Асылбек Аяулым Асылбекқызы116
2Өмірзақ Талшын Сайынқызы114
3Арипбеков Нұрислам Арманбекұлы104
4Ысқақұлы Арман102
5Абдиғали Жанел Ерғалиқызы99
6Каппасов Балтабек Рустамбекович98
7Азанғалиева Ажар Аманғазықызы97
8Сайлаубаева Аймара Азаматқызы97
9Жақсыбекова Дәнел Шәріпқызы96
10Умбетова Раушан Ержігітқызы92

В023 – Режиссура, арт-менеджмент білім беру бағдарламасының тобы

Режиссура білім беру бағдарламасы

Көркем фильм режиссурасы білім беру бағдарламасының бейіні

Аты-жөніБалл жиынтығы
1Сарбай Нұрсұлтан Русланұлы120
2Әлімжан Жібек118
3Бахытжан Абылхайыр114
4Матиясов Азамат Ерболұлы110
5Кайршиев Дастан Аманжанович107
6Маратова Томирис Тимуровна106
7Кусаинов Мадияр Кайратович96
8Саруар Лаура Бекболатқызы84
9Ахметжанов Мейіржан Қанатұлы83
10Қыздарбек Абдуайт Сапарбекұлы82
11Нуртаев Заур Маратович82
12Қанатұлы Шыңғыс              76 (квота)

Телевизия режиссурасы білім беру бағдарламасының бейіні

Аты-жөніБалл жиынтығы
1Макажан Мерей Тимуровна112
2Ордина Айкенай Бауржановна96
3Куандыков Мади Амирханович95
4Нургазина Адия Ораловна95
5Кадеева Ардақ Болатқызы94
6Жексен Аңсар Талғатұлы87
7Нурланова Дания Русланқызы87
8Бимуханов Жангир Серикович85
9Әділбай Өмірбек Еділбайұлы85
10Қасымханов Айбек Байқадамұлы83
11Қонысбай Нұрбақыт Бауыржанұлы83

Анимация режиссурасы білім беру бағдарламасы

Анимация режиссурасы білім беру бағдарламасының бейіні

Аты-жөніБалл жиынтығы
1Адаев Бауыржан Нартайұлы120
2Цхай Мария Дмитриевна111
3Серикбаева Асель Махамбетовна106
4Кеңесбекова Қарақат Манатқызы103
5Голик Ирина Олеговна99
6Мұхтарұлы Нұрдәулет93
7Ибрагимова Рамина Ширяздановна88
8Ерболатова Амина Марленовна86
9Досанова Дина Талгатовна80 (квота)
10Сайфен Мейірім Билиханқызы68 (квота)

Арт-менеджмент білім беру бағдарламасы

Арт-менеджмент, продюсерлеу білім беру бағдарламасының бейіні

Аты-жөніБалл жиынтығы
1Мухаметхан Нурай Айдынқызы105
2Нургалиева Назерке Нургалиевна102
3Сартбаева Азиза Кусаиновна99
4Рустемқызы Нұрлы93
5Орынбекова Сауле Ергаликызы87
6Манатбеков Абай Канатович85
7Махсан Аружан Ғабитқызы84
8Асқар Ернұр Дауренұлы81
9Асембекова Ақерке Ыкласқызы71
10Сисеналина Адель Мараловна70

В024 – Өнертану білім беру бағдарламасының тобы

Өнертану білім беру бағдарламасы

Өнертану білім беру бағдарламасының бейіні

Аты-жөніБалл жиынтығы
1Бақтияр Арсен116
2Тұрсынғазы Гина100
3Татыран Қалданай Бахытбекқызы99
4Бекмукаметова Аяулым Бахытовна96
5Саданов Ельхаир Азаматович94
6Каирова Мөлдір Бақытжанқызы92

Театртану білім беру бағдарламасының бейіні

Аты-жөніБалл жиынтығы
1Тарлабек Айша Медетқызы117
2Жетписбаев Тойбек Абилкасымович115
3Дүйсенбай Әсет Айболұлы112
4Бекбергенов Абзал Тұрысбекұлы111
5Мұстафақызы Ақжарқын110
6Сағынғалиева Динара Дастанқызы103

Кинотану білім беру бағдарламасының бейіні

Аты-жөніБалл жиынтығы
1Тоғайбаева Камилла Азаматқызы113
2Даулетбай Сарбиназ Шарапатқызы113
3Баиниязова Жания Сакенқызы110
4Шакрат Інжу Ерболқызы106
5Бисекенова Ақжан Умирбайқызы96
6Сеилхан Мөлдір Абайқызы               77 (квота)

Кинотеледраматургия білім беру бағдарламасының бейіні

Аты-жөніБалл жиынтығы
1Арын Бекасыл Дауленбайұлы118
2Құрманғали Аяла Нүсіпжанқызы115
3Темірханқызы Әсемай113
4Нурсеит Ернур Нурсоветұлы111
5Таймас Шыңғыс Бейсенбайұлы110
6Қойшыбек Ақнур Елғондықызы              95  (квота)

В027 – Театр  өнері білім беру бағдарламасының тобы

Актерлік өнер білім беру бағдарламасы

Драма театры және кино артисі білім беру бағдарламасының бейіні

Аты-жөніБалл жиынтығы
1Мырзамурат Құрал Қобылашұлы123
2Сериккан Аяжан Серикканқызы122
3Аселхан Дінмұхамед Арманұлы122
4Дауренұлы Айдын121
5Тасболат Айшабибі Сәкенқызы119
6Семгалиева Акбота Сериковна118
7Боранқұл Аружан Аманғазықызы118
8Беспалина Сымбат Талгатовна117
9Мырзахан Мәди Даниярұлы117
10Абылкасымов Дарын Дидарұлы117
11Султан Дастан Асқарбекұлы116
12Магауиянова Анель Кымбатовна116
13Арасанбек Ерасыл115
14Ержан Аманжол115
15Альжанова Эльназ Ренатқызы115
16Шалхар Несібелі Серікқызы114
17Серғалиев Құрманбек Рахметқалиұлы114
18Инкербаева Нурай Нурсултановна114
19Куанышева Дильназ Мараткызы114
20Айбек Эльдана Айбекқызы113
21Жолдас Дінмұхаммед Бағланұлы113
22Айдынбек Думан Алдабергенұлы112
23Жамботырова Айдана Ербулатовна111
24Габдулина Диана Сериккызы109
25Қибат Нұрали Нұрдаулетұлы106
26Түсіпов Райымбек Дәулетұлы106
27Сатенова Аружан Нуржановна104
28Тураханов Алихан Асылхан уғли103
29Пралина Айымгүл Ерболатқызы102
30Нұрмағанбет Рүстем Асхатұлы96
31Ормахан Сабыржан Жамбылұлы93 (квота)
32Тәжібай Назгүл Ерсінқызы90 (квота)

Музыкалық театр артисі білім беру бағдарламасының бейіні

Аты-жөніБалл жиынтығы
1Сансызбай Балауса Әділетқызы117
2Маратова Зарина Маратқызы117
3Кокенова Айгерім Рашитдинқызы117
4Талгатбек Мирас116
5Толеген Адина Нуралимқызы115
6Балаканов Алихан Ильдиярович114
7Сатыш Ескендір Елдосұлы113
8Токенов Жанмұрат Дарханұлы112
9Болатбек Мадина Нұркенқызы111
10Бектұрсын Қарақат111
11Мухитдин Даниал Ерланұлы110
12Абдықадыр Қаршыға Ерікұлы109
13Қонақбай Айдын Саламатұлы108
14Ихласов Асылжан Акылбек улы98 (квота)
15Қойшыбай Ұлан Аянұлы93 (квота)
16Сәрсенбек Тұнық92 (квота)

В028-Хореография білім беру бағдарламасының тобы

Хореография педагогикасы білім беру бағдарламасы

Хореография педагогикасы білім беру бағдарламасының бейіні

Аты-жөніБалл жиынтығы
1Оразханова Дария Даулетовна117
2Сагнаева Дана Ринатовна116
3Бекболатова Ақбота Нұрзатқызы115
4Амангелдиева Әсел Маратқызы113
5Тусупбаева Элина Дахировна109
6Мариева Мариям Әділқызы107
7Хан Мадина Тахировна101
8Толетаева Жибек Муратбековна101
9Бегежанова Аяна Нуржановна82

Спорттық бал биінің педагогикасы білім беру бағдарламасының бейіні

Аты-жөніБалл жиынтығы
1Печерский Александр Евгеньевич116
2Жанаталап Мирас Абайұлы116
3Султанов Нурбек Ержанович115
4Ертаев Нұржан Құдайбергенұлы112

Қазіргі заман хореографиясының педагогикасы білім беру бағдарламасының бейіні

Аты-жөніБалл жиынтығы
1Рахимбекова Милана Бериковна117
2Тәңірберген Нұргүл Нұржанқызы111
3Сапинов Елдос Елеусизұлы105
4Альпиева Айдана Нурлановна104
5Перевалова Камилла Александровна102
6Какимова Азиза Руслановна96
7Абдрақ Анель Арманқызы84
8Маратқызы Сабина65
9Дүйсембек Жансая Айдарқызы65

Балетмейстрелік өнер білім беру бағдарламасы

Балетмейстрелік өнер білім беру бағдарламасының бейіні

Аты-жөніБалл жиынтығы
1Созонова Анастасия Сергеевна116
2Кибиров Фаим Дамирович114
3Ғазизқызы Аяужан111
4Қайнарбекұлы Жарас75
5Мусабаева Жасмин Талғатқызы72

В029 – Аудиовизуалды өнер және медиа өндіріс білім беру бағдарламасының тобы

Аудиоөндіріс білім беру бағдарламасы

Аудиоөндіріс білім беру бағдарламасының бейіні

Аты-жөніБалл жиынтығы
1Әбілқасым Нұржан Өмірзақұлы118
2Омарова Сымбат Жасулановна114
3Гуламов Исмаил Шухрат угли109
4Кулганатова Аделия Алексеевна107
5Воробьева Екатерина Викторовна102
6Палацидис Алекс Евгеньевич101
7Айтбаева Риза Тимуровна101
8Султанбеков Дидар Муратович96

Операторлық өнер білім беру бағдарламасы

Кино и ТД операторы білім беру бағдарламасының бейіні

Аты-жөніБалл жиынтығы
1Дандыбаева Самира Асхатқызы122
2Ахмад София Манзуровна117
3Сағдат Еркелді Ерболұлы116
4Пазилова Мадина Ержановна114
5Бердимуратов Серик Сабитович107
6Киселев Вячеслав Валерьевич103
7Айдарқанова Тоғжан Русланқызы100
8Ергараев Нурислам Анарбекұлы99
9Асан Мирас Тахирұлы97
10Қосын Мәрмәр95

Медиажурналистика білім беру бағдарламасы

Медиажурналистика білім беру бағдарламасының бейіні

Аты-жөніБалл жиынтығы
1Мырзахан Аяулы Мейрамкызы104
2Дюсенова Аяулым Куанышовна103
3Арқабай Жансая Қанақызы99
4Пиялы Нұрайым Ұлымбекқызы97
5Ержан Луқпан Ержанұлы94
6Мұсабек Әдемі Төрежанқызы               88 (квота)

В030 – Бейнелеу өнері білім беру бағдарламасының тобы

Сценографиябілім беру бағдарламасы

Театр және кино гримі білім беру бағдарламасының бейіні

Аты-жөніБалл жиынтығы
1Разханова Ақбота Даулетқызы118
2Кемербаева Жания Жасулановна114
3Тайтөлеу Ақбаян Ағыбайқызы110
4Түкен Анель Тимурқызы107
5Төленді Жанерке Ермекқызы106

Мультимедиялық сценография білім беру бағдарламасының бейіні

Аты-жөніБалл жиынтығы
1Нуршаева Дана Айдосовна122
2Дядчева Евангелина Витальевна117
3Қанапия Шахназар Ерланұлы114
4Нұрдиллаева Нұрбала Нұрмаханқызы112
5Төленді Назерке Дарханқызы111
6Тұрғанәлі Аяулым Дәуренқызы108

Кескіндеме білім беру бағдарламасы

Станоктік кескіндеме білім беру бағдарламасының бейіні

Аты-жөніБалл жиынтығы
1Ниязалиева Адема Муратовна120
2Ислямова Эльсияр Жомартовна119
3Турсунгожина Нурай Дулатовна115
4Онгарова Дария Магзумовна114
5Джумадилов Ибрагим Маратулы114
6Еркинбекова Адина Келисқызы110

Монументалды кескіндеме білім беру бағдарламасының бейіні

Аты-жөніБалл жиынтығы
1Меңдалиева Ақмерей Балғабайқызы119
2Жиенғалиева Ақерке Еділқызы116
3Мусабекова Альмира Канатовна116
4Дәулетхан Мөлдір Серикқызы115
5Макулова Ажар Ергалиевна114
6Серікбай Қаракөз Маратқызы114
7Кульчинбаева Кьяра Қайратқызы111 (квота)
8Букинова Зарина Булатовна88 (квота)
9Кереева Аруна Мерлановна85 (квота)

Графика білім беру бағдарламасы

Кітап графикасы білім беру бағдарламасының бейіні

Аты-жөніБалл жиынтығы
1Майлыбаева Екатерина Максимовна122
2Дәуренқызы Аяулым120
3Алиева Азиза Кабулжанқызы118
4Сапарбек Шырайлым Дәуренқызы118
5Джунисбекова Назерке Сериковна117
6Ерсеитова Балжан Муратовна115
7Саид Асгар Карина               108 (квота)

Мүсін білім беру бағдарламасы

Мүсін білім беру бағдарламасының бейіні

Аты-жөніБалл жиынтығы
1Ткаченко Таисия Сергеевна117
2Сайлаубек Абылай Амангелдіұлы115
3Ізтілеуов Дінислам Абайұлы113
4Бексултан Айдос Есболұлы111
5Сеис Дөнен Әлібиұлы109
6Қажиев Олжас Нұрланұлы104 (квота)
7Шері Ақерке Жақыпқызы68 (квота)

Сәндік өнер білім беру бағдарламасы

Зергерлік іс білім беру бағдарламасының бейіні

Аты-жөніБалл жиынтығы
1Исаева Хеда Дмитриевна117
2Ержанқызы Жанель115
3Дельманов Адилхан Маратович113
4Хамит Әли Айдынұлы108
5Серікұлы Жандос107
6Баби Дінислам Жанболатұлы               93 (квота)

Көркем тоқыма білім беру бағдарламасының бейіні

Аты-жөніБалл жиынтығы
1Самбурская Валерия Владимировна114
2Аралбаева Жазық Қартжанқызы114
3Бақытова Дария Берікқызы110
4Джумакасова Гулзира Сериковна105
5Базарбаева Айжан Ерланқызы               103 (квота)
6Ниетбаева Нурсулыу Кайратовна               86 (квота)

Ағашты көркемдеп өңдеу білім беру бағдарламасының бейіні

Аты-жөніБалл жиынтығы
1Қуралбай Едіге Тілеулесұлы123
2Болатхан Әділбек Серікұлы115
3Асқар Исатай Асқарұлы111
4Джолдасов Махамбет Болатұлы111
5Аманбай Әділет Азаматұлы              105 (квота)

В031 – Сән, дизайн білім беру бағдарламасының тобы

Дизайн білім беру бағдарламасы

Сәулеттік дизайн білім беру бағдарламасының бейіні

Аты-жөніБалл жиынтығы
1Мейрамбек Назым120
2Қонысбек Ардана Медеубекқызы117
3Тойлыбайұлы Нұрдәулет110
4Тоқтарова Сәбина Абайқызы108
5Нарбек Әйгерім Болатбекқызы107
6Сансызбай Еркеайым Беймбетқызы105
7Рожкова Виктория Андреевна102
8Досалин Арон Молдашевич100
9Ақылбек Жібек Алтынбекқызы100
10Тусупбекова Амина Тулегеновна              92 (квота)
11 Хамзина Диана Қанатқызы             87 (квота)

Графикалық дизайн білім беру бағдарламасының бейіні

Аты-жөніБалл жиынтығы
1Әміржан Адия Серікқызы121
2Баймагамбетова Аружан Булатовна120
3Багданқызы Сана116
4Фурман Софья Михайловна114
5Тлеухан Азиза Дарханқызы112
6Кәкенова Жанерке Нұрланқызы108
7Гайковая Илара Евгеньевна106
8Далина Алина Максимовна105
9Сұлтан Али Айдынұлы100
10Суимбекова Мерей Максатовна99

Ландшафтық дизайн білім беру бағдарламасының бейіні

Аты-жөніБалл жиынтығы
1Аламанова Дана Кайратовна124
2Маратова Камила Болатовна120
3Бақтыгереева Айдана Айбарқызы119
4Байкулакова Аяна Нурлановна111
5Наби Инсана Талғатқызы104
6Бөден Мәдина Ерсінқызы98

Сән және костюм дизайны білім беру бағдарламасы

Фэшн дизайн білім беру бағдарламасының бейіні

Аты-жөніБалл жиынтығы
1Ниетжан Жанерке Ерболқызы121
2Абай Асем Төлегенқызы119
3Бекахметова Айлара Нурланкызы116
4Кобжасарова Адила Асхатовна116
5Досмағамбетов Нұрдаулет Арманұлы111
6Адильбаева Арайлым Сергеевна111
7Жұмағазы Еңлік Әділжанқызы109
8Сапарбек Анель Нұрқанқызы106
9Еленова Гулнур Ерланкызы104
10Мырзабек Бота Мақсатқызы103

Театр және кино костюмінің дизайны білім беру бағдарламасының бейіні

Аты-жөніБалл жиынтығы
1Куралбек Айдана Ерланқызы117
2Кумарова Аружан Муратовна107
3Ахатова Алия Русланқызы103
4Мақат Назым Рустамқызы100
5Сұлтанғалиева Құралай Бақтығалиқызы100

Пікір үстеу

Э-пошта мекенжайыңыз жарияланбайды. Міндетті өрістер * таңбаланған

Приемная комиссия