• 20.05.2024

XV РЕСПУБЛИКАЛЫҚ ПӘНДІК ОЛИМПИАДАНЫҢ II КЕЗЕҢ НӘТИЖЕЛЕРІ

Авторkaznai

Сәу 18, 2023

Темірбек Жүргеновтің 125 жылдығына арналған

ҚРның шығармашылық ЖОО-ның студенттері арасындағы

XV РЕСПУБЛИКАЛЫҚ ПӘНДІК ОЛИМПИАДАНЫҢ

II КЕЗЕҢ НӘТИЖЕЛЕРІ

2023 жылдың 27 наурызы мен 1 сәуірі аралығында Темірбек Жүргенов атындағы Қазақ ұлттық өнер академиясы базалық ЖОО ретінде ҚР Ғылым және жоғары білім министрлігінің Жоғары және жоғары оқу орнынан кейінгі білім комитетінің шешіміне сәйкес Республикалық студенттік пәндік олимпиаданың II кезеңін ұйымдастырып, өткізді. Олимпиаданы ұйымдастыру комитеті ректордың 09.03.2023 жылғы № 01/04-93П бұйрығымен бекітілген және Республикалық студенттік пәндік олимпиаданың II кезеңін өткізуге жауаптылар (бұйрық № 01/04-94 п. 09.03.2023 ж.) республикалық шараны дайындау және өткізу бойынша ұйымдастыру жұмыстарын жүргізді.

Олимпиада келесі білім беру бағдарламалары мен білім беру бағдарламаларының топтары бойынша өткізілді (Білім және ғылым министрлігі Жоғары және жоғары оқу орнынан кейінгі білім комитетінің 2023 жылғы 15 наурыздағы 06-2 / 83-вн хатына қосымшаға сәйкес Қазақстан Республикасының):

6В02192 – Актерлік өнер, мамандығы «Музыкалық театр әртісі»

5В040600 – Театр режиссері, «Режиссура» пәні

6В02192 – Актерлік өнер, мамандығы «Драма театр және кино әртісі»

6В02192 – Актер өнері, «Поэзия» номинациясы

6В02192 – Актерлік өнер, «Проза» номинациясы

6В02192 – Актерлік өнер, «Монолог» номинациясы

6В02192 – Актерлік шеберлік, «Оқиғаны қою» номинациясы

6В02192 – Актерлік өнер, «Әзіл әңгіме» номинациясы

БББТ – В027 – Театр өнері. «Классикалық жанрдағы шығармалар» номинациясы

БББТ – В027 – Театр өнері. «Классика, романс, серенада, баллада» номинациясы.

БББТ – В027 Театр өнері, «Оперетта, опера, музыкалық шығармалар» номинациясы.

БББТ – В027 – Театр өнері. «Халық композиторларының шығармалары» номинациясы

БББТ – В027 – Театр өнері, «Халық әндері» номинациясы

БББТ – В027 – Театр өнері, «Қазақ және шетел композиторларының ретро әндері» номинациясы

БББТ – В027 – Театр өнері, «Патриоттық және кеңестік дәуір әндері» номинациясы

БББТ – В027 – Театр өнері, «Театрлық қойылымдар мен фильмдердегі әндер» номинациясы

БББТ – В027 – Театр өнері. «Дуэт» номинациясы

6В02193 – Сценография, сахналық киім мамандығы

6В02193 – Сценография, «Театрлық грим» мамандығы

6В02193 – Сценография, мамандығы «Кино және телехикая әртісі»

6В02193 – Сценография, «Мультимедиялық сценография» мамандығы

6В02192 – Актерлік шеберлік, сахналық жекпе-жек номинациясы

6В02192 – Актерлік шеберлік, Сахналық қозғалыс номинациясы

6В02192 – Актерлік өнер, «Би» номинациясы

6В02192 – Актерлік өнер, «Қадам» номинациясы

6В02192 – Актерлік өнер, «Пластикалық құрылымдағы актерлік шеберлік» номинациясы

6В02192 – Актерлік өнер, «Пантомима» номинациясы

6В02195-Өнер тарихы

6В02195 – Театртану

6В02195 – Өнертану, «Кино және теледраматургия» мамандығы

6В02195 – Өнертану, «Кино өнері» мамандығы

6В002185 – Кескіндеме

6В02186 – Мүсін өнері

6B02187- Графика

6В02188, 6В02117 – Көркем тоқыма бұйымдары

6V02188, 6V02117 – Зергерлік бұйымдар

6В02188 – Ағашты көркем өңдеу

6В02188, 6В02117 – Көркем керамика

6В02141 – Сән және костюм дизайны

6В02184 – Режиссура, «Көркем фильм режиссері», «Теледидар режиссері» мамандықтары

6В02183 – Режиссура, мамандығы «Анимациялық фильмнің режиссері»

6В02194 – Эстрадалық өнер, мамандығы «Эстрадалық оркестр әртісі»

6В02127 – Музыкалық дыбыстың бағыты

Базалық ЖОО:

Қазақ ұлттық өнер академиясы. Т.Қ.Жүргенова (Алматы)

Қатысушы жоғары оқу орындары:

  • 1. Абай атындағы Қазақ Ұлттық педагогикалық университеті (Алматы)
  • 2. Алматы гуманитарлық-экономикалық университетінің «Сымбат» жобалау және технология институты (Алматы)
  • 3. Алматы технологиялық университеті (Алматы)
  • 4. AlmaU университеті (Алматы)
  • 5. Еуразиялық технологиялық университеті (Алматы)
  • 6. М.Өтемісов атындағы Батыс Қазақстан мемлекеттік университеті (Орал қ.)
  • 7. Т.Қ.Жүргенов атындағы Қазақ ұлттық өнер академиясы (Алматы)
  • 8. Құрманғазы атындағы Қазақ ұлттық консерваториясы (Алматы)
  • 9. Қазақ ұлттық қыздар педагогикалық университеті (Алматы)
  • 10. Қазақ ұлттық өнер университеті (Нұр-Сұлтан қ.)
  • 11. Х.А.Ясауи атындағы Халықаралық қазақ-түрік университеті (Түркістан қ.)
  • 12. М.Х.Дулати атындағы Тараз мемлекеттік университеті (Тараз қ.)
  • 13. Тұран университеті (Алматы)
  • 14. М.Әуезов атындағы Оңтүстік Қазақстан мемлекеттік университеті (Шымкент қ.)
  • 15. Семей қаласының Шәкәрім атындағы университеті

Ректордың 2023 жылғы 16 наурыздағы № 01/04-105П бұйрығымен бекітілген конкурстық комиссия XV Республикалық пәндік олимпиаданың II кезеңінің жеңімпаздарын анықтады.

Базалық ЖОО-да – Темірбек Жүргенов атындағы Қазақ ұлттық өнер академиясында өткен XV Республикалық студенттік пәндік олимпиаданың ІІ кезеңіне республиканың түкпір-түкпірінен барлығы 393 қатысушы тіркеліп, оның 237-сі жеңімпаз атанды.

Барлық білім беру бағдарламалары бойынша конкурстық комиссиялардың хаттамаларымен осы жерде танысуға болады.

  1. Кинотану-Хаттама-олимпиада-2-кезең
  2. Хаттама КТД 2 кезең Олимпиада
  3. Театр өнері-Хаттама-Олимп-2-кезең
  4. Сценография-Хаттама-Олимп.-2-кезең
  5. Көркемсурет кафедра протокол олимп
  6. Мода и костюм протокол олимп
  7. Сәндік өнер
  8. ЭКРАНДЫҚ ӨНЕР РЕЖИССУРАСЫ
  9. Музцкалық өнер протокол олимп
  10. Хаттама 2 Тур Аудоөндіріс БББ 28.03.23
  11. Бейнелеу өнері-Хаттама-Олимпиада-ІІ этап сканер
  12. Театртану-2-кезең-Олимпиада-Хаттама

Пікір үстеу

Э-пошта мекенжайыңыз жарияланбайды. Міндетті өрістер * таңбаланған

Приемная комиссия