• 27.05.2024

«Сахна пластикасы және дене тәрбиесі» кафедрасы.

2024 жылдың 26 сәуірінде Темірбек Жүргенов атындағы Қазақ ұлттық өнер академиясында  В027 Театр өнері- 6В02192  «Актерлік өнер білім беру бағдарламасы бойынша Жоғары оқу орындарының студенттері арасында XVI Республикалық пәндік олимпиада өтті. Олимпиадаға ҚР ЖОО-дан  55 студент қатысты:

  • Қожа Ахмет Яссауи атындағы Халықаралық қазақ-түрік  университеті, Түркістан қ.
  • Қазақ ұлттық өнер университеті, Астана қ.
  • М.Х.Дулати атындағы Тараз өңірлік университеті, Тараз қ.

Студенттер «Би», «Сахна қозғалысы»,  «Сахна сайысы»  бағыттары бойынша өз қойылымдарын көрсетті. Конкурс комиссиясының шешімімен Олимпиада женімпаздары анықталды.

В027 Театр өнері- 6В02192  «Актерлік өнер» білім беру бағдарламасы бойынша:

«БИ» пәні:

Бірінші орын «Forever with you»  қойылымы.

Темірбек Жүргенов атындағы Қазақ ұлттық өнер академиясы, Алматы қ.

Пән жетекшісі: доцент Даулеткулова Гульжан

Орындайтындар: 3 курс «Музыкалық театр артисі» білім беру бағдарламасының студенттері Машенов Тұрсын, Дүйсенбай Мерей.

Үшінші  орын «Түрік биі»

Темірбек Жүргенов атындағы Қазақ ұлттық өнер академиясы, Алматы қ.

Пән жетекшісі: ҚР еңбек сіңірген артисі Асылгазинов Ерболат

Орындайтындар: 2 курс «Драма театры және кино артисі» білім беру бағдарламасының студенттері.

Үшінші  орын «Перформанс, Ромео и Джульетта»

Темірбек Жүргенов атындағы Қазақ ұлттық өнер академиясы, Алматы қ.

Пән жетекшісі: доцент Бахарова Гюльназ

Орындайтындар: 3 курс «Драма театры және кино артисі» білім беру бағдарламасының студенттері.

«САХНА ҚОЗҒАЛЫСЫ» пәні

Бірінші орын «Джуманджи»

Темірбек Жүргенов атындағы Қазақ ұлттық өнер академиясы, Алматық.

Пән жетекшісі: өнертану магистрі, оқытушы Сыдық Нұрсултан

Орындайтындар: 2 курс «Драма театры және кино артисі» білім беру бағдарламасының студенттері Жолдас Дінмұхаммед, Батырбек Ғабит, Болат Дариға.

Екінші орын «Раз, Раз, Раз Два »

Темірбек Жүргенов атындағы Қазақ ұлттық өнер академиясы, Алматы қ.

Пән жетекшісі: өнертану магистрі, оқытушы Сыдық Нұрсултан

Орындайтындар: 2 курс «Драма театры және кино артисі» білім беру бағдарламасының студенттері Жайлаубай Ерасыл, Даулетов Нұрдаулет.

Үшінші  орын «Осы екеуі – ақ»

Темірбек Жүргенов атындағы Қазақ ұлттық өнер академиясы, Алматы қ.

Пән жетекшісі: өнертану магистрі, оқытушы Сыдық Нұрсултан

Орындайтындар: 2 курс «Драма театры және кино артисі» білім беру бағдарламасының студенттері Габдуллина Диана, Тасболат Айшабибі, Инкербаева Нұрай.

«САХНА САЙЫСЫ» пәні

Бірінші орын «Буффонада»

Темірбек Жүргенов атындағы Қазақ ұлттық өнер академиясы, Алматы қ.

Пән жетекшісі: өнертану магистрі, оқытушы Төлепберген Ербол

Орындайтындар: 3 курс «Драма театры және кино артисі» білім беру бағдарламасының студенттері Сұлтан Байбол, Қадыржан Төрежан, Ернұр Женсикбаев.

Екінші орын «Тұман»

Темірбек Жүргенов атындағы Қазақ ұлттық өнер академиясы, Алматы қ.

Пән жетекшісі: өнертану магистрі, оқытушы Төлепберген Ербол

Орындайтындар: 3 курс «Драма театры және кино артисі» білім беру бағдарламасының студенттері Тулегенов Төлес, Төлегенұлы Сағындық.

Үшінші  орын «Жекпе-жек»

Темірбек Жүргенов атындағы Қазақ ұлттық өнер академиясы, Алматы қ.

Пән жетекшісі: өнертану магистрі, оқытушы Сыдық Нұрсултан

Орындайтындар: 3 курс «Драма театры және кино артисі» білім беру бағдарламасының студенттері Мырзайым Мейіржан, Оралбек Амантай.

Үшінші  орын «Шпага в космосе»

Темірбек Жүргенов атындағы Қазақ ұлттық өнер академиясы, Алматы қ.

Пән жетекшісі: өнертану магистрі, оқытушы Төлепберген Ербол

Орындайтындар: 3 курс «Драма театры және кино артисі» білім беру бағдарламасының студенттері Муратова Дильяра, Агадилова Томирис.

Үшінші  орын «Шабыт үстінде»

Темірбек Жүргенов атындағы Қазақ ұлттық өнер академиясы, Алматы қ.

Пән жетекшісі: өнертану магистрі, оқытушы Сыдық Нұрсултан

Орындайтындар: 3 курс «Драма театры және кино артисі» білім беру бағдарламасының студенттері Уалиев Ален, Тайлаков Жандос.

Пікір үстеу

Э-пошта мекенжайыңыз жарияланбайды. Міндетті өрістер * таңбаланған

Приемная комиссия